1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Kurgu WhatsApp Sohbetlerini Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Kurgu WhatsApp Sohbetlerini Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Sosyal medyada mizah amacıyla oluşturulmuş pek çok kurgu WhatsApp diyalogu görmüşsünüzdür. Biz de bu kurgu diyalogları en zahmetsiz şekilde nasıl oluşturabileceğinizi anlatalım istedik.
Türkler olarak mizaha fazlasıyla yatkın olduğumuzu ve elimize geride bıraktığımız her fırsatı gerek normal, gerek kara mizah yaparak değerlendirdiğimizi söylememize bile lüzum yok. Sahte WhatsApp konuşmaları ise son dönemde online ortamlarda en çok sarfedilen mizah tekniklerinin başında geliyor.
Sosyal medya kullanıcıları, oluşturdukları kurgu WhatsApp konuşmaları ile komik bir diyalog oluşturuyorlar ve bunu gerçek bir diyalogmuş gibi profillerinde paylaşıyorlar. Bu konuşmaların bazıları mizah, bazıları ise sataşma hedefi ile kurgulanıyor ancak netice olarak meydana görülmeye değer bir ürün çıkıyor.

kurgu-whatsapp-bir-portal

Kurgu WhatsApp konuşmaları nasıl yapılır?

 WhatsApp konuşmaları için bir arkadaşınızı ikna edip şahıs listesinden arkadaşınızın ismini değiştirip karşılıklı bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu fazlasıyla uğraştırıcı bir teknik olur. Kurgu WhatsApp konuşmalarının basit yolu ise fakewhats gibi kurgu WhatsApp oluşturma siteleri.
Bu sitelere girdiğinizde karşınıza hazır WhatsApp konuşma şablonları çıkıyor. Sizin tek yapmanız gereken Bu şablonları kullanarak meydana getirmek dilediğiniz diyalogu baloncuklara yazmak. Profil resminden şahıs ismine, sohbet içeriğinden şarj yüzdesine kadar ekranda tespit edilen her şeyi tek tek düzenleyebilir, gerçekmişcesine bir WhatsApp diyalogu oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya fenomenlerinin birilerine sataşmak ya da mizah uygulamak hedefiyle kurgu WhatsApp diyalogları paylaştığını çok görmüştük. Ancak son olarak Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferini kurgu bir WhatsApp sohbeti ile duyurarak son dönemlerin sosyal medya trendine ortak oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen