mock-up-habermi

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Okan Çalışkan

okancaliskan@habermi.net

info@habermi.net 

Adres: Fatih Mahallesi : Eski Garaj Caddesi  No: 22/1 Kütahya

——————

https://www.habermi.net

Telefon: 05444354305

——————

İLETİŞİM E-MAİL

info@habermi.net

——————

EDİTÖRLER

Dilara Nur

dilaranur@habermi.net

——————

Gece Vardiyası Editörü

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Koray Yasli

korayyasli@habermi.net

——————

Köşe Yazarları

Mahmut Emre Şirikçi

emresirikci@habermi.net

Özgür Öngen

ozgurongen@habermi.net

Gizem Kayi

gizemkayi@habermi.net

Mustafa Kalaycı

mustafakalayci@habermi.net

——————

Tanıtım Yazısı ve Reklam için

info@habermi.net

——————

Hukuk Danışmanı

Av. Hakan Çalışkan

——————

hakancaliskan@habermi.net

BASIN BÜLTENLERİ

——————

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@habermi.net)

——————

Domain Servisi 

guzel.net.tr/

Hosting

guzel.net.tr/

——————

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

——————

YAYIN İLKELERİ

habermi.net Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımız da yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. habermi.net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

——————

Yasal Bildirimler İçin

——————

habermi.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@habermi.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Hakan Çalışkan tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

——————

Privacy Policy

——————

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the habermi.net However, sometimes the habermi.net uses third parties to process your information. habermi.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the habermi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the habermi.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the habermi.net and its services. When you use habermi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the habermi.net cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

habermi.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.