Kris Jenner’dan kızı Kim Kardashian’a: Kendini düşün, Kanye West’ten boşanKris Jenner'dan kızı Kim Kardashian'a: Kendini düşün, Kanye West'ten boşan

Kris Jenner, kızı Kim Kardashian’ın Kanye West’ten boşanma kararında büyük rol oynadı. Daha önce damadıyla problemlerde yaşayan Kris Jenner, ABD basınında gündem olan haberlere göre, “Aile markasına zarar veriyor, ondan boşan” tavsiyesinde bulundu.

Boşanma aşamasına gelen ve magazin gündemine oturan Kim Kardashian ve Kanye West birlikteliğinde anne Kris Jenner ayrıntısı da ortaya çıktı.

ABD basınında konuyla ilgili yer alan haberlerde Kardashian’a boşanmasını annesi Kris Jenner’ın da söylediği ileri sürüldü. Bu iddialara göre Jenner, kızı Kim’e, “Ondan boşan” dedi.

Kris Jenner, Kardashian’a kendisini düşünmesini ve bu evliliği bitirmesi tavsiyesinde bulundu. Bunun üzerine Kardashian da harekete geçti ve ünlü boşanma avukatı Laura Wasser’e başvurdu.

İddialara göre Kris Jenner, damadı Kanye West’in giderek kontrolden çıktığını ve bu durumun da aile markasına zarar verdiğini düşünüyor.

Daha önce West, Kardashian ile annesi Kris Jenner hakkında ırkçı oldukları ve kendisini zorla hastaneye kaldırma istedikleri suçlamalarını yapmıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.