Kraliçe Elizabeth’ten Kate Middleton’a doğum günü kutlamasıKraliçe Elizabeth'ten Kate Middleton'a doğum günü kutlaması

Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton, 39’uncu doğum gününü kutluyor. Prens William ile 2011 yılında evlenen, üç çocuk annesi Middleton’ın yeni yaşı için hem kayınpederi Prens Charles hem de William’ın babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth, sosyal medya hesaplarından kutlama paylaşımları yaptı.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gelini Kate Middleton bugün 39 yaşına giriyor. Kraliçe 2. Elizabeth ile eşi Prens Philip’in resmi Instagram hesabından Middleton’ın doğum günü için iki fotoğraf paylaşıldı. Birinde Middleton ile Kraliçe 2. Elizabeth, 2019’da Chelsea Çiçek Şovu etkinliklerine katıldıklarında çekilmişti.
Diğeri ise Middleton’ın izcilerle buluşmasında çekilen bir fotoğraf. Bu paylaşımda Cambridge Düşesi’ne mutlu yıllar dilendi. Mesajın bitiminde bir de doğum günü pastası ikonu yer aldı.
Prens Charles ile eşi Camilla Parker Bowles’un resmi Instagram hesabında da Middleton’ın yine görevi gereği yaptığı bir ziyarette çekilen bir fotoğrafı yer aldı.
Tam adıyla Catherine Elizabeth Middleton, 9 Ocak 1982’de Reading, Berkshire’da dünyaya geldi. Babası Michael Middleton bir havayolları çalışanı ve harekat memuru, Annesi Carole ise hostesti.
Aile, 1984 ile 86 arasında Michael Middleton’ın görevi nedeniyle Ürdün’de yaşadı. Middleton çiftin 1987’de Party Pieces adlı bir şirket kurdu ve bu alanda da başarı kazandı.
İskoçya’da Saint Andrews Üniversitesi’nde sanat tarihi okurken, 2001 yılında William ile tanıştı.  Çiftin çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis, Birleşik Krallık tahtının sırasıyla üçüncü, dördüncü ve beşinci varisleri.
Kate Middleton, İngiliz basınına yansıyan haberlere göre yeni yaşını, ailesiyle birlikte karantinayı geçirdikleri Anmer Hall’da kutlayacak. Pandemi yüzünden büyük bir kutlama yapılmayacak. Bunun yerine daha sakin ve küçük bir kutlama tercih edildi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.