Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant ile annesi mahkemelik olduHelikopter kazasında hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Bryant’ın eşi ve Vanessa Bryant ile annesi Sofia Urbieta Laine mahkemelik oldu.
Bryant’ın kayınvalidesi, Vanessa Bryant’ın annesi Sofia Urbieta Laine, kızından kişisel asistanlık ve çocuk bakıcılığı için 18 yıllık çalışmasının karşılığını talep etti.
68 yaşındaki Laine, açtığı davanın 48 sayfalık dosyasında, Kobe Bryant’ın kendisine ömür boyu bakacağına söz verdiğini iddia ediyor.
Bryant, annesinin geriye dönük olarak kendisinden para talep ettiğini aktararak şöyle konuştu: “Torunlarına baktığı için 18 yıl boyunca günde 12 saat çalıştığını varsayarak benden saat başı 96 dolarlık geriye dönük ücret talep ediyor. Büyük kızlarımıza küçükken sadece ara sıra bakıcılık yaptı. 10 yıl önce çocuklarımız tam zamanlı öğrenci ve sporcuydu.”
“20 yıldır ona maddi anlamda destek veriyorum. O hiçbir zaman benim ya da Kobe’nin kişisel asistanı veya çocuklarımız için bir dadı olmadı. Ben her zaman evinde zaman geçiren bir anneydim”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.