İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kerimcan Durmaz’ a 14 yıl hapis istemi!

Kerimcan Durmaz’ a 14 yıl hapis istemi!

kerimcan-durmaz-skandal-paylasim-habermi

Neredeyse her bireyin adını en azından bir kez duyduğu Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri, üç milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabında paylaşması sonrasında reaksiyonlar çığ gibi büyüyor.

DJ ve sosyal medya fenomeni Durmaz’ın yaptığı bu skandal paylaşım sosyal medyadan haber sitelerine kadar bütün mecralara konu olarak ülke gündemine oturdu. Durmaz ilk açıklamasında görüntülerin hata sonucu paylaşıldığını açıkladı.

İlgili Yazı

Kerimcan Durmaz, Vergi Cezası İçin Mahkemeye Çıkıyor

Kerimcan Durmaz ile ilgili onlarca suç duyurusu!

Bu olay yalnızca eleştiri ve kınanma ile sınırlı kalmadı. Türkiye’nin çoğu kentinde harekete geçen avukatlar Kerimcan Durmaz ile ilgili suç duyusunda bulundu.

İstanbul Adalet Sarayı’na gelen avukatlar Durmaz’ın ‘Hayasızca Hakaretlerde Bulunma’, ‘Müstehcenlik’, ‘Cinsel Taciz’ ve ‘Cinsel İstismar’ suçlarından cezalandırılması isteğiyle suç duyurusunda bulundu. Bu avukatlardan birisi olan Serdar Öktem, Durmaz’ın 14 yıl hapis istemi ile yargılanmasını talep etti.

kerimcan-durmaz-skandal-paylasim-1-habermi

İlgili Yazı

Çocukları öpüştüren Gaga Bulut’un cezası belli oldu!

Kerimcan Durmaz’ın konu ile ilgili yaptığı açıklama ise şöyle oldu;

“Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum.

Bu video içeriğine benzer biçimde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz birçok video ve görsel gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışlıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır.

Beni de oldukça rahatsız eden bu durumda mağdur olmam nedeniyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması hakkında gerekli hukuki ve cezai yollara müracaat edilecektir.”

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen