Kenan İmirzalıoğlu: Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zorKenan İmirzalıoğlu: Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor

Geçtiğimiz aylarda eşi Sinem Kobal ile birlikte Lalin adı verdikleri bebeklerini kucaklarına alan Kenan İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor” dedi.

Esquire dergisine konuşan Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal’ı hem de ekimde dünyaya gelen kızı Lalin’i anlattı.
İmirzalıoğlu, “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” ifadelerini kullandı.
Empati yeteneğinin arttığını söyleyen İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” diye konuştu.
46 yaşındaki oyuncu, 2016’da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için ise şu sözleri dile getirdi: “Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı”
“Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı”Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.