İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Katlanabilir iPhone için heyecan verici konsept!

Katlanabilir iPhone için heyecan verici konsept!

Galaxy Fold ve Mate X‘in tanıtılması ile gözler Apple‘a çevrildi. Katlanabilir iPhone modelinin gelip gelmeyeceği büyük bir merak konusu haline gelirken, Apple’ın kurucularından Steve Wozniak bunun gündemde olmadığını söylemişti. Apple katlanabilir Telefon hakkında heyecan verici bir konsept ortaya çıktı. İşte iPhone X Fold konsepti…

katlanabilir-iphone-konsept-video-bir-portal

Apple’ın bu hususta çalışmalar yürüttüğü ve birden fazla patent aldığı biliniyor. Hatta, geçtiğimiz yıl CGS-CIMBGroup isimli inceleme firması katlanabilir iPhone için 2020 yılının ikinci yarısını yani Eylül ayını işaret etmişti.

İlgili Yazı

Heyecan Yaratan Katlanabilir iPhone Yeni konsepti!

iPhone X Fold konsepti heyecan veriyor!

Apple katlanabilir Telefon konusu ile ilgili ne düşünüyor henüz net olarak bir şey söylemek zor. Ancak bu planlarda varsa bile, bu kadar erken tanıtılacağı düşünülmüyor. Antonio De Rosa isimli dizayncı Kullanıcıların beklentilerini ortaya koyan bir konsept hazırladı.

Tasarımcı, Apple katlanabilir Telefon konseptine iPhone X Fold ismini verdi. 4.6 inç büyüklüğünde dış ekrana sahip olan konsept 6.6 inç büyüklüğünde 1440 x 2960 piksel çözünürlük sunan ve çentiğe ev sahipliği yapan bir AMOLED kapak ekranı ile geliyor.

iPhone X Fold tamamiyle açıldığında ise 8.3 inç büyüklüğünde 2880×2960 piksel çözünürlük sunan bir tablete dönüşüyor. Ekranın sağ üst tarafında iki kamera yer alırken, ekran kasa oranı yüzde 96.8 seviyesinde.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen