1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Karşınızda daha ucuz Tesla Model 3s
Trendlerdeki Yazı

Karşınızda daha ucuz Tesla Model 3s

Tesla uzun vakittir çıkışı dört gözle beklenen Tesla Model 3s modelini piyasaya sürdü. Twitter ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yapan firma, bu yeni otomobilin fiyatlarını da paylaştı
Tesla Model 3s çıktı! Fiyatlar belli oldu!
Tesla’nın sayfasında satın alma bölümünü kullanıma açan şirket, farklı mesafeler için farklı fiyatlarla dikkat çekiyor. Standard Range olarak geçen ve 220 mil modeli 35 bin dolar gibi bir fiyatla oyuncuların karşısına çıkıyor. Standard Range Plus ise 240 mil değeriyle 37 bin dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

Biz de sizler için bu otomobilin seçeneklerini ve fiyatlarını karşılaştırdık. İyi seyirler!

Performance AWD sürümü ise 310 mil mesafe değeriyle 58 bin dolar olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıda paylaştığımız Twitter bağlantısından bütün fiyatları görebilirsiniz.

Yine site üzerinde yapacağınız özelleştirmelerle birlikte 2 hafta içinde Model 3s’i teslim alabiliyorsunuz. Tesla’nın bundan yıllar önce söz verdiği ve tek şarjla 220 mil (355 kilometre) gidebilen otomobil, üst kısmı tamamiyle camla kaplı biçimde geliyor. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre, otomobil 3 ya da 6 ay içerisinde Çin ve Avrupa pazarlarına açılacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen