Karayipler tatilindeki Jennifer Lopez’den botoks açıklamasıKarayipler tatilindeki Jennifer Lopez'den botoks açıklaması

Mor bikinisini, Christian Dior şapkasıyla kombinlediği sahil keyfinde görüntülenen Jennifer Lopez, sosyal medya üzerinden gelen botoks ve estetik eleştirilerine verdi. 51 yaşındaki şarkıcı “Bu sadece benim yüzüm. 500 milyonuncu kez söylüyorum. Daha önce hiç botoks, enjeksiyon ya da ameliyat olmadım” dedi.

Şov dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte 2021’de başladığı Turks ve Caicos Adaları’ndaki tatiline devam ediyor.
Mor bikinisini, Christian Dior şapkasıyla kombinleyen 51 yaşındaki şarkıcı, önceki gün sahilin ve güneşin tadını çıkardı.
Lopez’in fit vücudu; özel egzersiz rejimi, sağlıklı beslenmesi, alkol ve kafeinden uzak durmasına bağlandı. Ancak takipçilerinin “Çok sayıda botoksun ve estetiğin var” yorumları Lopez’i çileden çıkardı.
İddialara sosyal medyadan yanıt veren Lopez, “Bu sadece benim yüzüm! 500 milyonuncu kez söylüyorum Daha önce hiç botoks, enjeksiyon ya da ameliyat olmadım. Sadece söylüyorum. Kendine biraz JLO Beauty al ve cildinde kendini iyi hisset” diyerek hem eleştirilere cevap verdi hem de kendi ürününün reklamını yaptı.
Lopez’in sahil keyfinden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.