Johnny Depp, Amber Heard’ün açtığı 100 milyon dolarlık davayı kaybettiJohnny Depp, Amber Heard'ün açtığı 100 milyon dolarlık davayı kaybetti

Johnny Depp; The Sun gazetesine kendisini eşini döven biri diye niteleyen haberin ardından açtığı davayı kaybetmesinin ardından, Amber Heard’ün kendisine açtığı 100 milyon dolarlık davada da hüsrana uğradı.

Karayip Korsanları‘nın (The Pirates of the Caribbean) eski yıldızı Johnny Depp, Amber Heard ile ayrılığında kendisini eşini döven biri olarak damgalamakla suçladığı The Sun gazetesine karşı açtığı dava sonrası yeni bir hüsran yaşıyor. Kendisine açılan 50 milyon dolarlık itibar davasına karşı Amber Heard’ın açtığı 100 milyon dolarlık dava da Depp’in alehine sonuçlandı.

YANLIŞ BİLGİ VERME İDDİALARI

Depp ve avukatı Adam Waldman’ın iddiaları, Amber Heard’ün evlilikleri hakkında ve kendi davranışları hakkında yanlış bilgi vermesi üzerineydi. Ayrıca Heard’ün yalancı tanık tuttuğu, aile içi şiddet hakkında yanlış bilgi verdiği iddialar arasında yer alıyor. Yeni açıklamalara göre yargıç, Heard’ü haklı buldu.

“HEARD’IN İTİBARINA ZARAR VERMEK ANLAMINA GELİR

Mahkemeyi yürüyen Yargıç Bruce White’ın açıklamasında şu sözlere yer verildi: “Me Too hareketinin ışığında ve bugünün sosyal ikliminde haksız yere kötüye kullanım iddialarında bulunmak, herkesin ortak görüşüyle birlikte Amber Heard’ün itibarına zarar vermek anlamına gelir. Bu nedenle bu mahkeme, açıklamalarda bulunan hakaret iddialarının dava edilebilmesi için yeterli derecede sorunsal olduğuna karar verdi. Ama Johnny Depp’in ifadeleri ve avukatının ifadelerinin neye yol açtığı anlaşılabilir. Bu davanın ardından Depp, Heard’e 100 milyon dolar tazminat ödeyecek.

Menajerimi Ara 20. yeni bölüm fragmanıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.