Jennifer Lopez’in Karayipler tatiliJennifer Lopez'in Karayipler tatili

ABD’de yılbaşı kutlamalarının en gözde mekanı olan New York Times Meydanı’nda konser veren Jennifer Lopez soluğu Karayipler’de aldı. Denizin ve güneşin tadını çıkaran JLO, sörf tahtası üzerinde kürek çekerken zor anlar yaşadı.

Bu yıl nişanlısı Alex Rodriguez ile nikah masasına oturması beklenirken pandemiye takılan Jennifer Lopez, önceki gün Turks ve Caicos Adaları’nda paparazzilerin objektiflerine takıldı.
Pandemi dolayısıyla izole bir tatil yapmak isteyen ünlü yıldız, toplamda 956 korona vakasının görüldüğü adalara gitti.
JLO, yüzmek yerine sörf tahtası üzerinde dakikalarca kürek çekti. Lopez, dengede kalabilmek ve suya düşmemek için zaman zaman zor anlar da yaşadı. Lopez’in yanında nişanlısı Alex Rodriguez’in olamaması ise dikkat çekti.
Ünlü şarkıcı, tatili sırasında selfie çekmeyi de ihmal etmedi.
Lopez, denizden çıktıktan sonra bir süre meditasyon yaptı.
Şarkıcı meditasyon sonrasında da bir ağaca sarılırken objektiflere takıldı.
SPOR TUTKUNU51 yaşındaki Lopez, fit vücudunu yıllardır yaptığı spora ve beslenmesine borçlu.Jennifer Lopez’e göre; bol bol su içmek sağlıklı bir hayat için ilk kural. “Özellikle spordan önce su içmek yaptığınız egzersizlerden daha fazla verim almanızı sağlıyor” diyen Lopez, günü en az 8 bardak su içmeden tamamlamıyor.Sebze ağırlık beslenen şarkıcı, Brüksel lahanası ve brokoli yemeyi sevdiğini söylüyor.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.