Ivana Sert ile eski eşi arasında nafaka kriziIvana Sert ile eski eşi arasında nafaka krizi

Ivana Sert, 2013 yılında boşandığı Yurdal Sert’in ödediği 5 bin TL’lik nafakanın, oğlu Ateş’in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını isteyerek açtığı davayla ilgili açıklama yaptı.

Modacı Ivana Sert, önceki gün sevgilisi Sezer Dermenci ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Milliyet’in haberine göre Sert, işlerinin bozulması nedeniyle nafaka ödeyemeyen eski eşi Yurdal Sert hakkındaki soruları yanıtlayarak şunları söyledi:

“Ne diyeyim, nafaka ödeyemeyecekseniz neden çocuk yapıyorsunuz, baba olmayın mı diyeyim? Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin! ”

“BEN ÇOCUĞUM İÇİN ÇALIŞIYORUM, HERKES DE ÖYLE YAPMALI”

Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert’in “İşlerim yolunda gitmiyor” şeklindeki savunmasına, “Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani. Ben çocuğum için çalışıyorum. Ömrümü veriyorum ve herkes de böyle yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu konuyu. Eşine vermiyorsun zaten nafakayı, çocuk için veriyorsun” karşılığını verdi.

2004’te dünyaevine giren Yurdal Sert ve Ivana Sert’in evliliği dokuz yıl sürmüştü.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.