İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. İşte Star Wars Jedi: Fallen Order hakkında ayrıntılar!

İşte Star Wars Jedi: Fallen Order hakkında ayrıntılar!

Respawn, Apex Legends ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek için çaba gösterirken bir yandan da hazırladığı yeni oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu geliştirmeye devam ediyor. Şirket bugün, yeni oyunu hakkında önemli bilgiler verdi.

İlgili Yazı

Disney+’da Yer Alacak Tüm Diziler

Star Wars Jedi: Fallen Order hikayeli olacak!

Respawn yaptığı açıklamada, Star Wars Jedi: Fallen Order isimli oyununun 15 Kasım 2019’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkacağını duyurdu. Oyun, evrenin Jedi’dan yoksun olduğu, Sith’in intikamı olaylarından sonrasını ele alacak. Oyun, bir önceki oyun olan Star Wars: Battlefront II gibi çok kullanıcılı değil, tek kullanıcılı ve hikaye odaklı olacak.

Oyun Jedi olaylarından kaçmayı başaran ve eğitimini tamamlarken bir yandan da hayatta kalmaya çalışan genç Cal Kestis‘i konu alacak.

star-wars-jedi-fallen-order-oyununun-cikis-tarihi-aciklandi-bir-portal

İşte oyun hakkında Respawn tarafından yapılan açıklama: “Oyuncular görülmemiş bir Star Wars gezegeni ile karşılaşacaklar. Oyunun ana kahramanı Cal, imparatorluktan saklanan bir asi ve özel güçlerini açığa çıkarmakta zorlanan bir genç. Oyunda Cal, Cere gibi önemli arkadaşlar edinecek ve onlarla beraberinde maceralara atılacak. Cal’ın imparatorluktan kaçması, Cal’ı avlamak ve hayatta kalan son Jedi’i yok etmek için onun peşine takılacak özel birlikler. Oyun temel olarak bu hareketliler üzerine kurulu olacak.”

İlgili Yazı

Zuckerberg kişisel koruma harcamasıyla şaşırttı!

Oyuncuların ve Star Wars’in bu yeni oyunundan beklentisi son derece yüksek. Çünkü Star Wars: Battlefront II son derece kötü bir deneyimdi ve kullanıcılar uzun süredir hikayeli bir Star Wars oyunu görmek istiyordu.

Siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu satın alacak mısınız? Ön sipariş vermeyi düşünüyor musunuz? Hangi platformda oynayacaksınız? Yorumlarda belirtiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen