İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. İşte Game of Thrones ‘un En Çok Kazanan Oyuncuları ve Ne Kadar Kazandıkları

İşte Game of Thrones ‘un En Çok Kazanan Oyuncuları ve Ne Kadar Kazandıkları

Dizi sektöründe en fazla izlenenler arasında bulunan Game of Thrones’un (GoT), en fazla ücret alan kullanıcıları açığa kavuştu.
Geçtiğimiz hafta içerisinde ilk bölümü korsan bir biçimde yayımlanan ve yalnızca ilk 23 saatinde 55 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen Game of Thrones dizisinde, bölüm başına en fazla hangi karakterlerin/kullanıcıların ücret aldığı bilgisi dijital platformda ortaya çıktı.

game-of-thrones-en-çok-kazanan-oyuncuları-ve-ne-kadar-kazandıkları-bir-portal 1

 

Dizide bölüm başına en yüksek ücretin 500.000 dolar olduğu bilgisi yer alıyor. Bahsi geçen ücreti ise yalnızca 5 kişi alıyor. Bu kişiler; Lena Headey (Cersei Lannister), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) -kısaca Lannister kardeşler-, Kit Harrington (Jon Snow) ve Emilia Clarke (Daenerys Targaryen).

game-of-thrones-en-çok-kazanan-oyuncuları-ve-ne-kadar-kazandıkları-bir-portal 2
İlk beş kadar olmasa da yine de izleyicilerini ekranlara kilitleyen Game of Thrones dizisinde oynayan ve hatrı sayılır miktarda para alan bazı kullanıcılar var. Bu kullanıcılar; Sophie Turner (Sansa Stark) ve dizideki kardeşi Maisie Williams (Arya Stark) olmak suretiyle 2 kişi. Bölüm başına aldıkları ücret ise tam 175.000 dolar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen