İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. iPhone XI kalıpları ortaya çıktı!

iPhone XI kalıpları ortaya çıktı!

iphone-xi-kaliplari-ortaya-cikti-3-bir-portal

Apple iPhone XI modeline ait sızıntılar her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu defa ise nasıl olacağı merakla beklenen iPhone XI ve iPhone XI Max modeline ait olduğu iddia edilen kalıpların resimleri sızdırıldı. Akıllı Telefonların dizaynlarına dair ipuçları içeren kalıplar bakalım nasıl gözüküyor?

İlgili Yazı

Yeni iPhone modelleri çentiğe son verebilir!

iPhone XI kalıpları sızdırıldı!

Akıllı Telefon pazarında katlanabilir Telefonların piyasaya çıktığı şu günlerde Apple’ın da yeni modelleri merakla bekleniyor.

Tasarım noktasında her geçen gün benzerleşen akıllı Telefonlar, katlanabilir modellerle biraz daha farklılaşacak gibi gözüküyor. Ancak Apple bu yenilikleri her zaman olduğu gibi uzaktan izleyip yüksek olasılıkla teknoloji daha olgunlaştığı zaman karşımıza böyle bir modelle çıkacak.

iphone-xi-kaliplari-ortaya-cikti-1-bir-portal

Zira markanın yeni modelleri olması beklenen iPhone XI ve iPhone XI Max modeline ait ortaya çıkan kalıp tasarımlarında Apple’ın tasarım noktasında değişikliklere uzaktan seyredeceğinin sinyallerini veriyor.

Çentikli tasarımla bütün piyasaya adeta biçim veren Apple, görünen o ki yeni modellerinde de aynı biçimde devam edecek. Değişiklik ise kamera tarafında görülecek. İlk olarak bu yılın başlarında ortaya çıkartılan iPhone XI resimlerinde de gördüğümüz enteresan kamera tasarımı burada da karşımıza çıkıyor.

İlgili Yazı

Apple ve Google, TikTok’u kaldırdı!

iphone-xi-kaliplari-ortaya-cikti-2-bir-portal

Kare şeklindeki kamera çıkıntısının içerisinde üçgen şeklinde konumlandırılan kameralar şu ana kadar pek olumlu eleştiri alamadı.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Haber Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen