İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. iOS 12 ile Birlikte iPad Pro’ya Sürpriz Bir Aksesuar Desteği Geliyor

iOS 12 ile Birlikte iPad Pro’ya Sürpriz Bir Aksesuar Desteği Geliyor

Hali hazırda 9,7 inçlik iPad’de desteklenen Logitech Crayon, The Verge’ün haberine göre yakında iPad Pro’da da desteklenebilir.
Ülkemizde ve Dünyada çoğu iş alanında tercih edilen Apple’ın gözde ürünü iPad’in 9,7 inçlik modeli Logitech Crayon’u destekleyecek biçimde yenilenmişti. Gündeme yeni gelen haberlere göre Apple, daha çok iPad’e aksesuar desteği sunmaya hazırlanıyor.

ios-12-ile-birlikte-ipad-pro-ya-surpriz-bir-aksesuar-destegi-geliyor-bir-portal

The Verge’ten Nilay Patel’in ifade ettiklerine göre Apple’ın aksesuar desteği konusu ile ilgili yeni planları var. Şirket, 9,7 inçlik iPad’e gelen Logitech Crayon desteğinin sonrasında diğer iPad Pro ailesine de aksesuar desteği sunabilir. Patel’in yaptığı açıklamada bu desteğin bütün iPad Pro’lar için mi yoksa belli sürümler için mi geleceği ile ilgili bir ayrıntı yer almıyor.

İlgili Yazı

Android Telefonların Pil Ömrünü Kısaltıyor

Hali hazırda Apple Pencil ile tüketicilerin iPad’deki kalem ihtiyacını gideren Apple, Logitech Crayon ile Apple Pencil’i bir rekabete zorlayacak gibi gözüküyor. Logitech Crayon’un eğitim alanında kullanılması için üretildiğini göz önüne alırsak hafife alınacak bir rakip olmayacaktır. Crayon’un şimdiye dek en ucuz iPad modelini destek veriyor olmasının nedeniyse yine eğitim sektöründe kullanılıyor olduğundan kaynaklanıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen