1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. İnternetsiz ve İnsanı Yormayan 10 Eğlenceli Oyun

İnternetsiz ve İnsanı Yormayan 10 Eğlenceli Oyun

Sürekli bir yenisinin çıktığını duyduğumuz Battle Royale oyunlarından sıkıldınız mı? Sizlere son dönemin en başarılı ve eğlenceli, internet gereksinimi duymayan oyunlarını listeliyoruz.
Ülkemizdeki günlük yaşantı temposunun yüksek olduğu şu zaman, yapacağımız bir işten diğerine geçerken arada -kısa da olsa- boş zaman içinder oluşabiliyor. Peki boş vaktimizi değerlendirmek için hangi oyunları oynanabiliriz? Bu yazımızda sizler için internete ihtiyaç duymadan oynanabilecek offline oyunlardan birkaçını derledik.

Not: Oyunların fiyatları ve bağlantıları dijital oyun dağıtım platformu Steam baz alınarak düzenlenmiştir.

10. Papers, Please:

Fiyat: 18,00 TL

Yurt dışı bir uçuş gerçekleştirmek için havalimanında geçtiğimiz pasaport denetimi, ilk seferlerde gerçekten de gerilimli olabiliyor. Papers, Please oyununda ise aynı senaryoda gerilimi çeken değil çektiren taraf oluyorsunuz. Amacınız, hizmet ettiğiniz Arstotzka devletine yalnızca doğru kişileri sokmak.

Oyun ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için  buraya  tıklayabilirsiniz.

9. Undertale:

Fiyat: 18,00 TL

Retro oyunları seviyorsanız bayılacağınız Undertale, RPG oyun türünün en güncel hâlini temsil ediyor. RPG oyunları görmemizin fazlasıyla zorlaştığı günümüzde Undertale; canavarların yer altı Dünyasına inen ve oradan dışarı çıkmak isteyen bir karakteriy ile oyun sevdalılarına eğlenceli vakit geçirtiyor.

Oyun ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Bridge Constructor:

Fiyat: 18,00 TL

Fizik bilginize güveniyorsanız ve neredeyse her Türk’ün ruhunda bulunan inşaat meraklılarındansanız, başından saatlerce dahi kalkamayacağınız Bridge Constructor’ı öneririz. Üzerinden araç geçecek kadar sağlam duracak köprüler inşa edebilirsiniz, şayet yapabilirseniz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

7. Car Mechanic Simulator 2018:

Fiyat: 31,00 TL

Tam anlamıyla bir otomobil tamircisi olduğunuz Car Mechanic Simulator 2018’da ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları sipariş ediyor, araçları tamir ediyorsunuz. Harcadığınız para kadar kazandığınızın da önemli olduğu Car Mechanic, otomobillere farklı bir yönden bakmanıza imkân tanıyor.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yeni PUBG güncellemesi çoğu yenilik getiriyor!

6. Portal 2:

Fiyat: 18,50 TL

8 yıl önce çıkmış olduğu halde, ne grafikleriyle ne de oynanışıyla hiç mi hiç eskimeyen Portal 2, kolunuza taktığınız ekipman ile aynı anda iki adet portalı (geçişi) kullanabilmenize imkân tanıyor. Duvarlara portal açarak ilerlemeye çalıştığınız oyunun bölümleri fazlasıyla sürükleyici. Portal 2’yi senaryosuyla oynayabileceğiniz gibi Co-op moduyla dostlarınızla da oynayabilirsiniz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Sniper Elite 4:

Fiyat: 89,00 TL

“Ben kolay oyunları sevmem. Oyun dediğin zorlayıcı olacak bir kere.” diyenlerdenseniz, listemizde sizin için de bir oyun var. Keskin nişancı oyunlarının efsane serisi Sniper Elite’in 4. oyununda, 2. Dünya Savaşı’nda çatışmalara giren bir keskin nişancıyı oynuyorsunuz. En önemli şey, işinizi kimseye fark ettirmeden yapmak ve nefesinizi iyi tutmak.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Prison Architect:

Fiyat: 50,00 TL

Hapishanelerin dizaynındaki problemler nedeniyle gerçekleşen kaçış olayları çoğu kişinin başına dert açıyor. Peki siz ne kadar başarılı bir hapishane sistemi kurabilirsiniz? İdeal hapishaneyi en baştan itibaren tasarlayacağınız Prison Architect’te her an beklenmedik bir olay baş gösterebilir.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Plane Mechanic Simulator:

Fiyat: 20,50 TL

2. Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında, 1940’taki uçakları hiç merak ettiniz mi? Ülkelerin, düşman ülkelerin kentleri üzerine bombalar yağdırdığı bu dönemde, bombardıman uçaklarını etkisiz hâle getirmek için hızlı ve çevik uçaklar gerekiyordu. Bu uçakların teknisyeni olacağınız ve en inceye ayrıntıyına kadar tamirini yapacağınız Plane Mechanic Simulator’de, hiç fark etmeden saatler geçirebilirsiniz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Euro Truck Simulator 2:

Fiyat: 39,00 TL

Sakin ortamların insanıysanız, yükünüzü tırınız ile alıp teslim edeceğiniz yere götürmek kulağınıza güzel geliyorsa, beğenmeme imkânınızın olmadığı Euro Truck Simulator 2 (ETS 2)’yi öneririz. Arka planda çalacağınız güzel bir müzikle, tarifi mümkün olmayan eğlenceli anları yaşatabiliyor. 2012 yılında piyasaya sürülmüş olduğu halde sürekli yenilenen oyunun diğer kullanıcılarla oynayabileceğiniz online bir sürümü da bulunuyor.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Yazı

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Kapalı Beta Sinyali Verildi

1. Age of Empires 3:

Fiyat: 31,00 TL

Bu yazımızda sizler için offline tek kullanıcılı oyunları liste olarak sıraladık. Listeyi hazırladık yalnız bu efsaneyi eklemeden bitirmek istemedik. Kendi krallığınızı; yiyecek, altın, demir, odun, asker, halk ve dahası gibi her yönle yönetmekte olduğuniz geniş çaplı bir oyun arıyorsanız kaçırmayın. Üzerinde bulunduğunuz kara parçasındaki (bazı durumlarda üzerinde bulunmadıklarınız dahil) düşman krallıkları yerle bir ettiğiniz Age of Empires 3 (AoE 3), çıkışı üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen hiçbir zaman oynanabilirliğini kaybetmeyecek bir oyun.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen