1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Instagram videoları için önemli güncelleme yolda!

Instagram videoları için önemli güncelleme yolda!

Instagram üzerinden video izlerken, çok beğendiğiniz bazı anlar olmuştur. Söz konusu yerleri yeniden gözetlemek için her defasında videonun bitip, tekrar aynı yere gelmesini beklemek zorundasınız. Görünüşe göre Instagram Kullanıcıların şikayetçi olduğu bu vaziyet için adım atma kararı verdi. Instagram videoları için önemli bir güncelleme şu an test ediliyor!

İlgili Yazı

YouTuber Mia Khalifa, Dünya evine giriyor!

Instagram videoları için ileri sarma özelliği test ediliyor!

Instagram’da izlediğiniz videolar, ileri ya da geri sarma özelliğini sunan değil. Özellikle bir dakikalık videolarda bu vaziyet Kullanıcılar için sinir bozucu olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Jane Wong, ters mühendislik tekniğiyle Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikleri gün yüzüne çıkarttı. Söz konusu yeniliklerin arasında videoları ileri sarma özelliği de bulunuyor.

Instagram-videolari-icin-guncelleme-bir-portal
Instagram videoları bu yeni bilhassa beraber daha kaliteli bir deneyim sunmaya başlayacaktır. Bununla beraber videolarda yeniden gözetlemek istediğiniz ya da kaçırdığınız anlar için yeniden oynatmayı beklemek zorunda da kalmayacaksınız. Wong’un Twitter üzerinden paylaştığı görüntülerde, şu an için ileri ve geri sarma özelliğinin test edildiği görünüyor. Bunun dışında video duraklatma özelliği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Yeni özelliğin birçok Kullanıcıyı memnun edeceğini söyleyebiliriz. Bununla beraber test edilen ileri – geri sarma özelliğinin ne zaman Kullanıcılara sunulacağı, şu an için bilinmeyen ayrıntılar arasında.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen