Iman Casablanca’nın Türkan Şoray hayranlığıIman Casablanca'nın Türkan Şoray hayranlığı

Model ve oyuncu Iman Casablanca, Türkan Şoray hayranlığını dile getirdi. Casablanca, Yeşilçam’ın Sultan’ı lakaplı sanatçı için, “Dünya çapında bir isim Türkan Şoray. Canlandırdığı her karakteri devleştiren bir oyuncu” dedi.

31. Best Model of the World yarışması birincisi Iman Casablanca, Türkan Şoray hayranlığını anlattı.
Faslı model, Şoray’a olan hayranlığının çocukluk yıllarına dayandığını söyledi. Yıllar önce Şoray’ın başrolünde yer aldığı “Baraj” filminin dizi uyarlamasında rol alan Casablanca, “Büyük hayranlık ve saygı duyuyorum. Dünya çapında bir isim Türkan Şoray” dedi.
Casablanca “Canlandırdığı her karakteri devleştiren bir oyuncu. Çok çok güzel bir kadın ve özel bir insan” dedi.
Diziye başlamadan önce Şoray’la tanıştığını da ifade eden Casablanca, Şoray’ın mütevazılığına ve karakterine de hayran kaldığı ni sözlerine ekledi.
IMAN CASABLANCA KİMDİR?Iman Casablanca, 1999 yılında Fas’ta dünyaya geldi. Matematik mühendisi olan Iman Casablanca, Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplam dört dil biliyor.Beş kardeşi olan Iman Casablanca, Fransızca öğretmeni bir anne ve komiser bir babanın kızı. 2018 yılında “Best Model Of The World” yarışmasında birincilik tacını takmıştır.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.