İbrahim Tatlıses’ten yeni imaj açıklaması: Ne botoks, ne saç ektirmeİbrahim Tatlıses'ten yeni imaj açıklaması: Ne botoks, ne saç ektirme

Star TV’nin sevilen programı İbo Show’un fotoğraf ve tanıtımlarının yayınlanması sonrası İbrahim Tatlıses’in imajında değişikliğe gittiği iddia edildi. Tatlıses sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada tartışmalara noktayı koydu: “Ne botoks, ne saç ektirme. Hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neysem yine oyum.

Star’da yayınlanan İbo Show’un eğlence ve kahkahaya doyacağınız çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. 14. yeni bölümün fotoğraf ve fragmanlarının yayınlanması sonrası İbrahim Tatlıses’in imajında değişikliğe gittiği iddia edildi. Bunun üzerine Tatlıses Instagram hesabından bir açıklama yaparak tartışmalara noktayı koydu:
“Ne botoks, ne saç ektirme. Hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neysem yine oyum. Merak etmeyin; İbo sizin İbo’nuz, değişmez. Saçınmın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur”
Yayınlandığı günden beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan İbo Show, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe’yı konuk ederek unutulmaz bir geceye imza atıyor.
Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak.
Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan İbo Show; Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe ile cumartesi gecesine damgasını vuracak.
İbo Show yeni bölüm fotoğrafları…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.