İbo Show’da kahkaha dolu anlarİbo Show'da kahkaha dolu anlar

Star’da yayınlanan İbo Show, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. Programın konukları arasında yer alan Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural ile unutulmaz bir gece yaşandı. Eğlencenin eksik olmadığı gecede, Zara’nın futbolla ilgili bir anısı herkesi kahkahaya boğdu.

Star’da yayınlanan İbo Show, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. 

Programın konukları arasında yer alan Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural ile unutulmaz bir gece yaşandı. Eğlencenin eksik olmadığı gecede, Zara’nın futbolla ilgili bir anısı herkesi kahkahaya boğdu.
Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı İbo Show’da, keyif dolu bir gece yaşandı. Kahkaha ve eğlencenin eksik olmadığı yeni bölümde, unutulmaz dakikalar yaşandı.

Program konukları arasında yer alan Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural, unutulmaz bir geceye imza attı. Öte yandan, sosyal medyada yayınlanan ‘#İboShow’ etiketi ile binlerce kişiye yorum yaparak programın nabzını saniye saniye tuttu.

ZARA’NIN FUTBOL BİLGİSİ

Programa şarkılarıyla damga vuran Zara, futbolla ilgili bir anısını anlatınca herkesi kahkahaya boğdu. Zara, “Bundan yıllar önce yeni yeni tanınmaya başladığım zamanlarda ‘Televole’ vardı. Erkek kardeşim de futbolda çok fanatik bir Fenerbahçeli ve benimle eğlenmeyi, kandırmayı çok sever. O zamana kadar benim de futbol ile ilgili bir ilişkim yoktu. Balic ve Bolic kardeşler vardı ama ikisi de apayrı insanlar. Soyadları Balic ve Bolic ama ben o kadarını da bilmiyordum. Televole’deki arkadaşlar sorduğu zaman da; ‘Bolic ve Balic kardeşlere bayılıyorum’ dedim. Sonra, Televole’de haftanın gafı diye yayınlandı” dedi.

Zara’nın bu anısı başta Yılmaz Vural olmak üzere herkesi kahkahaya boğdu.

İbo Show, her cumartesi, saat 20.00’de Star’da.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.