İbo Show yılbaşı fotoğrafları: Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer konuk oluyorİbo Show yılbaşı fotoğrafları: Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer konuk oluyor

Star, yılbaşına çok özel bir programla girmeye hazırlanıyor. Milyonları ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, yılbaşında çok özel ünlü isimleri evlerinize konuk edecek. Unutulmaz şarkılarla, eğlence ve kahkahanın eksik olmayacağı ‘İbo Show Yılbaşı’, 31 Aralık Perşembe akşamı Star’da olacak. Yılbaşı özel programına Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer konuk oluyor.

Star’ın yılbaşı ekranı, dev isimleri yılbaşında evlerinize konuk edecek. Yeni yıla, ‘İbo Show Yılbaşı’ ile girmeye hazırlanan Star, hem unutulmaz bir gece yaşatacak hem de milyonları ekran başına kilitleyecek.
Bu çok özel proframın konukları ise; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer.
Yeni yıl coşkusunun yaşanacağı ‘İbo Show Yılbaşı’ özel programı, müziğin ve eğlencenin tek adresi olacak.
KAHKAHA VE EĞLENCE EKSİK OLMAYACAK
Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle yeni yılı karşılayacak. Milyonların beğenisini kazanan ünlü sanatçılar, Star ekranında unutulmaz bir yılbaşı gecesinde buluşacak.
Yayınlanan ‘İbo Show Yılbaşı’ tanıtımıyla, kahkahanın ve eğlencenin sinyallerinin verildiği programda, sevdiğiniz isimler evlerinize konuk olacak.
Yılbaşı gecesine unutulmaz şarkılar ve kahkaha dolu bir geceyle girmek için herkes ekran başına… Milyonların sevdiği ünlü sanatçılar; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç ve Hande Yener hafızalara kazınan unutulmaz şarkılarını bu çok özel gecede söylerken, ünlü komedyen Şafak Sezer ise kahkaha dolu bir geceye imza atacak. 
İşte İbo Show yılbaşı fotoğraflarından diğer kareler…Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.