İbo Show 7. bölüm fotoğrafları: Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen konuk oluyorİbo Show 7. bölüm fotoğrafları: Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen konuk oluyor

Star’da yayınlanmaya başlayan ‘İbo Show’, yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 7. bölümde Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen konuk oluyor. İşte İbo Show yeni bölümden yansıyan kareler…

Star’da yayınlanmaya başlayan ‘İbo Show’, yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan ‘İbo Show’, bir yandan nostalji rüzgarı estirirken, bir yandan da unutulmaz bir gece yaşatacak.
Programın cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm konukları ise; Coşkun Sabah, Saba Tümer, Okan Bayülgen ve Linet.
KAHKAHA VE EĞLENCE DOLU BİR GECEYapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, keyif dolu bir gece yaşanacak. Kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı yeni bölümde, unutulmaz dakikalar seyirciyi bekliyor.
Program konukları arasında yer alan; Coşkun Sabah, Saba Tümer, Okan Bayülgen ve Linet, unutulmaz bir geceye imza atacak. Öte yandan, son dönemde ‘Cennetten Çiçek’ isimli şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Zehra, programın sürpriz konuğu olacak.
İşte yeni bölümden yansıyan diğer kareler…Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.