İbo Show 11. bölüm fotoğrafları: Ebru Yaşar, Resul Dindar, Selçuk Balcı ve Çetin Altay konuk oluyorİbo Show 11. bölüm fotoğrafları: Ebru Yaşar, Resul Dindar, Selçuk Balcı ve Çetin Altay konuk oluyor

Star’da yayınlanan ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkacak. Yayınlandığı tarihten beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay’ı konuk edecek. İbrahim Tatlıses ve program konukları arasında yer alan Ebru Yaşar, tam 15 yıl süren küslüklerine nokta koyarak duygu dolu anlar yaşayacak. İşte yeni bölümden kareler…

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak. 
İBO SHOW 11. BÖLÜM TANITIMI (TIKLA İZLE)
Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay ile Cumartesi gecesine damgasını vuracak.
Küslerin barışacağı bu çok özel programda; İbrahim Tatlıses ve Ebru Yaşar tam 15 sene sonra barışırken, uzun süredir küs olan Selçuk Balcı ve Resul Dindar’da  milyonların önünde barışacak.
İşte yeni bölümden yansıyan diğer fotoğraflar…
İBO SHOW 11. BÖLÜM TANITIMI (TIKLA İZLE)Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.