Hugh Jackman eski hissedarı olduğu şirket çalışanlarına 1,2 milyon dolar nakit hediye ettiHugh Jackman eski hissedarı olduğu şirket çalışanlarına 1,2 milyon dolar nakit hediye etti

Hugh Jackman, yüzde beşlik hissesini ekim ayında sattığı ve reklam yüzü olduğu ayakkabı firmasının çalışanlarına Noel için toplam 1,2 milyon dolar nakip para hediye etti.

Hugh Jackman, R.M. Williams adlı ayakkabı firmasının çalışanlarına toplam 1,2 milyon dolar hediye etti. The Courier Mail’in haberine göre, 51 yaşındaki aktör, yüzde beş hisse sahibi olduğu Avustralyalı firmanın 900 çalışanına Noel için nakit para hediye etti.
Şirket çalışanlarının her birine ‘bir hissedar’ tarafından 1300’er dolarlık Noel hediyesi verildiği belirtildi. The Courier Mail, bu hissedarın, şirketteki hissesini ekim ayında satan Hugh olduğunu öne sürdü.
Gazete, R.M. Williams şirketinin hissedarın kimliğini doğrulamadığını ancak eski bir şirket hissedarının çalışanlara nakit para hediye ettiğini söylediğini belirtti.
R.M. Williams firmasının reklam yüzü olan Avustralyalı X-Men filmi yıldızı, ekim ayında marka için yeni bir reklam filmi çekti.
TV kampanyası için çekilen reklamda Jackman tamamen çıplak, ama ayakkabılı görünüyor. Ünlü yıldız, bir ofiste ayakkabıları neden sevdiğini açıklıyor. Markanın temsilcisi de bu durumdan memnun olduklarını ama yine de kıyafet giymesini öneriyor. Jackman ise bu tavsiyeyi duymazdan geliyor ve ayakkabıları eden sevdiğini anlatıyor.
Jackman; New York, London, Yeni Zelanda ve İskoçya gibi farklı noktalarda ortalama 500 mağazası olan ayakkabı firmasındaki hissesini 25 milyon dolara satmıştı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.