1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Huawei P30 Pro’nun Süper Yakın Kamerasından Umut Vadeden Görseller Geldi

Huawei P30 Pro’nun Süper Yakın Kamerasından Umut Vadeden Görseller Geldi

Huawei’nin amiral gemisi P30 Pro’nun süper yakın kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar geliştirildiği takdirde fazlasıyla başarılı olacak gibi gözüküyor.
Huawei’nin amiral gemisi akıllı telefonu P30 Pro’nun Süper Yakınlaştırma özelliği hayal kırıklığı yarattı. Huawei CEO’sunun paylaştığı fotoğraflar, Kullanıcıları tatmin etmekten olabildiğince uzak kaldı.

Telefonun kamerasını gösteren fotoğraflar İngiliz müzik grubu Blue’nun konserinde çekildi. Çekilen fotoğraflar normal çekim, yakınlaştırılmış çekim ve süper yakınlaştırılmış çekim olmak suretiyle üçe bölündü. Yakınlaştırılmış çekim ve süper yakınlaştırılmış çekim, telefonun optik yakınlaştırma yeteneklerini gösterdi.

Huawei-P30-Pro'nun-yakın-kamerası-bir-portal

»                      Normal çekim                               yakınlaştırılmış çekim                     süper yakınlaştırılmış çekim

Fotoğraftan da görebildiğiniz üzere telefonun normal çekimleri olabildiğince çarpıcı. Detaylar keskin ve renkler olabildiğince iyi. Yakın çekimde hoş bir keskinlik performansı göze çarpıyor ve çok fazla ayrıntı kaybı yok gibi gözüküyor. Ancak süper yakın çekim konusu ile ilgili kamera sınıfta kalıyor. Tabii bu kötü sonucun nedeni ışığın az olması da olabilir. P30 Pro’nun kamerası, bu ortamdakinden daha iyi bir ışığın altında çok daha iyi sonuçlar verebilir.

Huawei P30 Pro’nun Teknik Özellikleri

4 adet arka kamerası bulunan Huawei P30 Pro’nun kameralarından biri, 10x optik yakınlaştırmaya sahip periskobik lensiyle öne çıkıyor. Buna ek olarak Kirin 980 ile desteklenecek olan P30 Pro, 8 GB RAM ve 256 GB depolamayla karşımıza çıkacak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen