1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Huawei Band 3e ve Band 3 PRO Akıllı Saatler Tanıtıldı

Huawei Band 3e ve Band 3 PRO Akıllı Saatler Tanıtıldı

Huawei Watch GT’nin ardından Huawei’nin akıllı saat ailesine Band 3 Pro ve Band 3e de eklendi.

Giyilebilir teknoloji pazarındaki rekabet de akıllı telefon piyasasındaki rekabetten geriye kalmıyor. Son dönemde Samsung ve Apple gibi devlere meydan okuyan Huawei, bu alanda da yeni ürünlerini piyasaya sürdü.

Huawei-band-3-pro-bir-portal

Band 3 Pro, 0.95 inç AMOLED 2.5D kıvrımlı cam dokunmatik ekrana sahip. Cihazda ana sayfa düğmesi, nabız takibi de bulunuyor.

Band 3e’nin 0.5 inç POLED ekranı bulunuyor. Cihazda 6 yönlü sensör var. Bu sensörler vasıtası ile koşma belirlenmesi ve mesafe tahmini, adım uzunluğu, yerle temas süresi, ayak vurma düzeni gibi bilgiler toplanabiliyor. Cihazda bulunan ayak moduyla Band 3e’yi ayakkabınızda kullanmanız da mümkün.

Huawei Band 3e, Bluetooth 4.2 LE teknolojisine sahip ve Android 4.4 ve ya iOS 9 ve üstünde kullanılabiliyor. Adım sayacı, uyku takibi, antrenman takibi özellikleri olan cihaz, arama ve mesaj uyarıları da veriyor. Band 3e ile arama reddetmek ve ya sessize almak mümkün. 77 mAh’lik batarya 21 gün bekleme, 14 gün kullanım süresi sunuyor.

Huawei-band-3-pro-2-bir-portal

Huawei Band 3 Pro ise Apollo 3 mikroişlemciye, 384 KB RAM’e, 16 MB flash belleğe sahip. Band 3e’den farklı olarak bu cihaz kızılötesi kıyafet dedektörüne, PPG kardiyo takip sistemine sahip. Bataryası 100 mAh olan cihaz, 7 saat boyunca Kesintisiz olarak GPS kullanmayı sağlıyor.

Ürünler şu anda çeşitli ülkelerde piyasaya çıkmış vaziyette. Türkiye’de satışa sürülüp sürülmeyecekleri ise henüz bilinmiyor.

İlgili Yazı

Apple Watch, Bir Kere Daha Bir İnsanın Hayatını Kurtardı

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Teknoloji Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen