1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Hızlı ve Öfkeli 9 Vizyon Tarihinde Değişiklik Oldu
Trendlerdeki Yazı

Hızlı ve Öfkeli 9 Vizyon Tarihinde Değişiklik Oldu

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi değiştirildi! Bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Daha daha önceden açıklanan Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi daha ile bir tarihe alındı!

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ertelendi!

Hatırlarsanız, önceden yapılan açıklamayla Hızlı ve Öfkeli 9′un vizyona gireceği tarih 10 Nisan 2020 olarak açıklanmıştı. Ancak, yapımcılardan gelen son açıklama ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi, 22 Mayıs 2020‘ye kaydırılmış vaziyette.

Henüz, söz konusu bu vaziyet ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda gecikmenin ana sebebi, serinin 9’uncu filmi ile birlikte vizyona girecek olan yapımlar olarak gösteriliyor.

Bildiğiniz üzere James Bond’un yeni filminin 8 Nisan 2020‘de vizyona gireceği açıklanmıştı. Bu nedenten kaynaklı iki filmin gişesinin çakışmaması adına böyle bir ertelemeye müracaatlmuş olunabilir.

Bununla birlikte, söz konusu gecikme hakkında ortaya atılan bir diğer iddiaya göreyse Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk spin-off filmi olan Hobbs & Shaw‘un böyle bir gecikmeye neden olduğu da tahmin ediliyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’da bizleri neler bekliyor?

Çekimlerinin bu ay içerisinde Londra’da başlayan Hızlı ve Öfkeli 9‘da bizleri çoğu sürpriz bekliyor. Son paylaşılan rapor edera göre, 2013 yılında talihsiz bir trafik kazası sonucunda, hayata veda eden Paul Walker’ın canlandırmış olduğu Brian O’conner karakterinin seriye geri döneceği ileri sürülmüştü.

Hatırlarsanız, Brian’ı serinin devam filmlerinde daha çok ilgi toplamak adına geri döndürmeyi planlayan yapımcıların önünde hiç bir engel bulunmadığını da belirtmiştik.

hizli-ve-ofkeli-9-vizyon-tarihi-bir-portal

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi
Yetkililer tarafından bu konu ile ilgili henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da belirtelim.

Serinin dokuzuncu filmi ile ilgili paylaşılan diğer ayrıntılara göre, serinin dördüncü filminden altıncı filmine kadar yöneten Justin Lin tekrar yönetmen koltuğuna oturacak. Ayrıca paylaşılan raporda, serinin final filmini de Justin Lin yöneteceği düşünülüyor.

Peki, siz serinin dokuzuncu filmi ile ilgili ortaya atılan bu iddialar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında kanaatlerinizi hemen aşağıda bulunan yorum kısmından transfer edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen