1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Heyecan Yaratan Katlanabilir iPhone Yeni konsepti!
Trendlerdeki Yazı

Heyecan Yaratan Katlanabilir iPhone Yeni konsepti!

iPhone Yeni Konsept

Galaxy Fold ile birlikte akıllı telefon pazarında görülmemiş bir dönem başlatan Samsung’un sonrasında bütün gözler, Apple ve Huawei’den gelecek olan atılımlara çevrilmiş vaziyette.

Hatırlarsanız, Apple geçtiğimiz günlerde katlanabilir iPhone modeli için patent başvurusunda bulunmuştu. Bu gelişmeyle birlikte katlanabilir iPhone üzerinde çalıştığı ortaya çıkan Apple‘ın, merakla beklenen katlanabilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı.

Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!

Daha daha önceden de yapmış olduğu patent müracaatlarıyla gündemi meşgul eden Apple, bildiğiniz üzere bir süredir katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor. Galaxy Fold‘un da piyasaya sürülmesiyle tabiri caizse vites artıran Apple, katlanabilir telefonunu en hızlıca piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlgili Yazı

Apple, iPhone’dan Daha Fazla Satacak Ürün Geliştirecek

Ancak, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu katlanabilen iPhone modelinin 2020 yılına kadar piyasaya sunulmayacağı da bilhassa vurgulanıyor.

Tüm bu gelişmelerin haricinde, Apple’ın katlanabilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı. Hemen alttaki resimden de görebileceğiniz üzere, iPhone’nın yeni konsept katlanabilir telefonunun dizaynının Galaxy Fold ile son derece benzerlik gösterdiğini görmekteyiz.

iphone-new-concept-bir-portal

Söz konusu konsept görüntülerini incelediğimizde bizleri, dış ekranda iPhone X modellerinden aşina olduğumuz bir çentik dizaynı karşılıyor.

Bunun haricinde ise, iç ekranda Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi ekrana gömülü kamera dizaynını da gözlerden kaçmıyor.

Tabi, bütün bunların bir konsept dizaynından ibaret olduğunu da bilhassa belirtelim. Son olarak, hemen alttan katlanabilir iPhone yeni konsept videosunu da izleyebilirsiniz.

Peki, siz katlanabilen iPhone yeni konsept modelinin dizaynını nasıl buldunuz?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen