1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Hepsiburada’nın Dört Dörtlük Kampanyası başladı

Hepsiburada’nın Dört Dörtlük Kampanyası başladı

Hepsiburada indirim kampanyalarına devam ediyor. Son olarak Dört Dörtlük Kampanya adı altında yeni kampanyasını duyuran Hepsiburada, her gün 4 farklı ürünü tüketicilere indirimli fiyatlarla sunuyor. Kampanya kapsamında her gün, 4 farklı ürün süper indirime giriyor.

Dört Dörtlük Kampanya ile 4 ürün 4 ürün Hepsiburada

Dört Dörtlük Kampanya isminde yeni kampanyasını duyurdu. Yeni süregelen kampanyayla birlikte tüketicileri her gün 4 farklı süper indirim bekliyor. Stoklarla sınırlı olan kampanyada, belirli saatlerde indirime giren 4 ürün için acil etmek icap ettiğinin altını çizelim. O gün kampanya dahilindeki ürünlerin, indirimdeki saatleri Dört Dörtlük Kampanya sayfasından takip edilebiliyor. Kampanya sayfasının linkini aşağıda bulabilirsiniz.

 

hepsiburada-dort-dortluk-kampanyasi-basladi

Örneğin bugünün dörtlü kampanyasında, Xiaomi Mi Band 4 ve Sony Kulaküstü Wireless Kulaklık gibi ürünler indirimlerle satın alınabiliyor.

Her gün olacak kampanyada, her gün için farklı kategorilerden 4 ürün süper indirime girecek. Tüketiciler hangi ürünlerin indirime gireceğini indirimsiz fiyattan kampanya sayfasında görebilecek. İndirime giren ürünler 3 saat süresince indirimde duracak.

Kampanyadan faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen