Hazal Kaya şarkı söyleyeceği yeni dizisi için şan dersi alıyorHazal Kaya şarkı söyleyeceği yeni dizisi için şan dersi alıyor

Anne olduktan sonra setlere ara veren Hazal Kaya, yeni dizi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizide kendi sesiyle şarkı söylemek isteyen Kaya, şan dersleri almaya başladı.

Ekranların sevilen oyuncusu Hazal Kaya, yeni dizi projesi için şan dersleri almaya başladı. Dizide kendi sesiyle şarkı söylemek isteyen Kaya, başarılı olabilmek için çok çalışıyor.
Oyuncu Ali Atay ile evli olan Hazal Kaya, geçtiğimiz yıl bebeği Fikret Ali’yi dünyaya getirdikten sonra setlere ara vermişti.
Fikret Ali’nin büyümesiyle birlikte oyunculuğa geri dönen Kaya, Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, bir dönem dizisinde şarkıcı rolünü üstlendi.
Doğumdan sonraki ilk işi için çok heyecanlı olan ve karakterine titizlikle hazırlanan ünlü oyuncu, rolün hakkını verebilmek amacıyla şan dersleri almaya başladı.
Dizide playback yapmaya sıcak bakmayan ve kendi sesini kullanmak isteyen Kaya, sete girmeden önce şan derslerini tamamlama gayreti içinde.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.