İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Haftanın En İyi 10 Ücretsiz Android Oyunu
Trendlerdeki Yazı

Haftanın En İyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

Bu hafta Google Play Store’da yayınlanan ve oyuncuların beğenisini toplayan 10 bedava oyunu sizlerle paylaşacağımız yazımıza güzel geldiniz. Gelin bu yeni oyunlara beraber göz atalım.
Oyun ve uygulama geliştiricilerinin katkılarıyla gün geçtikçe daha da geniş bir mağaza haline gelen Google Play Store’a bu hafta birbirinden enteresan yeni oyunlar dahil oldu. Yeni oyunların arasından derlediğimiz para ödemeden indirilebilen oyunları indirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Daha önce çoğu mobil oyunda olduğu gibi bu oyunlar da bir müddet sonra ücretli hale gelebilir. İşte bu haftanın en iyi Android oyunları.

1. Hyperspeed

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu
Arkadaşlarınız veya tanımadığınız kişilerle yarışabileceğiniz Hyperspeed ile rakiplerinizin tepkilerini kameradan alınan görüntülerle anlık olarak görmeniz mümkün. Kask ya da peruk gibi çoğu dijital objeyi görüntünüze ekleyebileceğiniz oyunu, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Hyperspeed

2. Matman

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 1
Ringin ortasında duran bir dövüşçüyü kontrol ettiğimiz oyunda, 4 bir taraftan gelen düşmanlarla mücadele ediyoruz. Kolay kontrolleriyle en önemli oyunda tek gereken hızlı olmak. Tamamladığınız bölümler sonrası yeni karakterler de açabileceğiniz Matman’i alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Matman

3. Go Slice

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 2
Verilen kağıtları makul formda keserek minik karakterin hedefe ulaşmasını sağlayacak köprüler yapacağınız oyun, bulmaca türündeki oyunlardan keyif alanlar için iyi bir alternatif. Oldukça kolay bir oyun olmasının yanısıra bir o kadar da keyifli olan Go Slice’ı alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Go Slice

4. Battle Tanks: Legends of World War II

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 3
10’ar kişilik takımlara dahil olarak diğer takımlarla mücadele edeceğiniz anlık tank oyunu Battle Tanks: Legends of World War II, kullanıcılara 30’dan fazla farklı tank seçenekleri sunuyor. Ülkenizi savunarak diğer ülkeleri ele geçirmeyi hedefleyeceğiniz oyunu, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Battle Tanks:Legends Of World War II

5. Micro Vendor Adventures

micro-adventures-bir-portal
Elindeki kutu içeceği hedefe ulaştırması gereken minik bir robotu kontrol ettiğimiz oyun, yana kaydırmalı platform oyunlarını sevenler için son derece eğlenceli bir alternatif olabilir. Özel geliştirilmiş 8 bit grafikleriyle size eski oyunların verdiği tadı verebilecek Micro Vendor Adventures’ı alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Micro Vendor Adventures

6. Williams™ Pinball

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 5
Eski Windows işletim sistemlerinde tek eğlencemiz olan Pinball, farklı bir sürümüyle artık mobilde oynanabilecek. 3 boyutlu grafikleri ve özelleştirme seçenekleriyle keyif alarak oynayabileceğiniz WilliamsPinball’ı alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Williams Pinball

7. AxE: Alliance vs Empire

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 6
MMORPG oyunlarından keyif alanların sevebileceği bir oyun olan AxE: Alliance vs Empire, daha önce büyük beğeni toplayan çoğu oyunun geliştiricisi NEXON Company tarafından tasarlanmış. Kaliteli grafikleri, basit kontrolleri ve zorlu seviyeleriyle dikkat çeken AxE: Alliance vs Empire’ı alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

AxE:Alliance vs Empire

8. World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 7
Bu haftanın bir diğer açık dünya MMORPG oyunu da World of Legends: Massive Multiplayer Roleplaying. Arkadaşlarınızla takım olarak diğer takımlarla mücadele edip, belli bölgeleri ele geçirmeye çalışacağınız oyunda birden fazla özel ödül de sizi bekliyor. Oldukça zor görevleri tamamlayarak efsane olabileceğiniz oyunu, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

World of Legends:Massive Multiplayer Roleplaying

9. Machinarium Demo

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 8
Samorost ve Botanicula’nın yaratıcıları tarafından tasarlanan Machinarium, ödüllü bir bağımsız macera oyunu. Josef adlı robotun Kara Şapka Kardeşliği çetesi tarafından kaçırılan kız arkadaşı Berta’yı kurtarma öyküsüni konu alan oyun, enteresan grafikleriyle de dikkat çekiyor. 2013′ten bu yana ücretli olarak Google Play Store’da bulunan Machinarium’un demosu olan bu oyunu, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Machinarium Demo

10. Typoman Mobile

haftanın-en-iyi-10-ücretsiz-android-oyunu 9
Bulmaca türünde bir platform oyunu olan Typoman Mobile’da karanlık bir dünyada yolunu bulmak için mücadele eden bir karakteri canlandıracaksınız. Etrafınızdaki harflerden oluşturacağınız kelimelerle farklı bir dünya yaratacağınız oyunu, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Typoman Mobile
Bu hafta yayınlanan ve keyifle oynayabileceğiniz oyunları listelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Sizin en beğendiğiniz oyun hangisi oldu? Yanıtlarınızı yorumlar bölümünden bizle paylaşabilirsiniz. Mobil oyunlar ile ilgiliki listeleri sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen