Günün takip haberi: Cem Yılmaz eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı takibi bıraktıGünün takip haberi: Cem Yılmaz eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'yı takibi bıraktı

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da sevgili olmuş, geçen ekimde yollarını ayırmıştı. Cem Yılmaz yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Mayısta paylaştığı fotoğrafı ise silmedi.

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlamıştı. Karantina günlerini birlikte geçiren sevgililer geçen ekimde yollarını ayırmıştı. Günün takip haberi, eski sevgililer Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’dan geldi.
Cem Yılmaz, yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Mayısta paylaştığı fotoğrafı ise silmedi. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ı takibe devam ediyor.
İLİŞKİLERİ OLAY OLMUŞTU
2020 yılın en çok konuşulan olayı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikteliği oldu. Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile olan ilişkisini sonlandırmış hemen ardından oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Sürpriz birliktelik tartışmaları da beraberinde getirmişti. Samyeli, Yılmaz ve Sarıkaya aşkına “Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım” açıklamasıyla tepki göstermişti.
Çok konuşulan Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz birlikteliği ekim ayında Yılmaz’ın ‘ayrıldınız mı?’ sorusuna verdiği ‘evet’ cevabıyla son buldu. İkili o günden sonra hiçbir araya gelmedi. Çift ayrılık soruları karşısında sessiz kalmayı tercih etti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.