Günlük burç yorumları – 3 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 3 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 3 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Güzel haberler gelebilir 
Bugün Ay, Merkür ile selamlaşıyor. Hoş ve güzel haberlerin kapımızı çalması söz konusu olabilir.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Sevgili koçlar, bugün eğer mümkünse para ve parayla ilgili konularla çok ilgilenmeyin. Çünkü bu konuda karışıklık ve gecikme yaşama riskiniz var. Sinirlerinizi bozmayın.
Boğa
Sevgili boğalar bugün, kendinizi biraz daha diplomatik hissedebilirsiniz. Çok daha orta yolu bulur bir psikoloji içinde olabilirsiniz. Bu gayet iyi. Bunu gündelik koşturmanız için kullanın.
İkizler
Bugün kendinizi boşlukta hissetmeniz muhtemel. Her şey sanki sizden uzaklaşıyormuş gibi gelebilir. Hayata dair birçok meseleyi saklandığı yerden çıkarmamaya gayret edin.
Yengeç
Bugün biraz hayal kırıklığına açıksınız, özellikle geçmişte yaşadığınız konular sizi biraz rahatsız edebilir. Bugün geri değil ileri bakmanız gereken bir gün unutmayın!
Aslan
Özellikle üreme sistemi, idrar yolları gibi konularda sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Kendinizi biraz kapalı ve tutuk hissedebilirsiniz. İşe, kariyere takılmayın bugün.
Başak
Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek için pek de uygun bir zamanlama olmayabilir. Huzursuzluğa açık bir gündesiniz. Her şeyden önce çalışma alanınızdaki insanlara dikkat edin.
Terazi
Özellikle kendinize biraz zaman ayırıp kafanızı dağıtmak için hoş kaçamaklar yaşamanız pek mümkün. Eğer gündeminizde yurtdışı eğitim gibi konular varsa cesaret gösterin.
Akrep
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin ve tabi Merkür’ün retro olduğunu unutmayın. Özellikle iletişimde tuhaflıklar yaşamanız çok mümkün. Hemen gerilmeyin.
Yay
Bugün beklediğiniz bir para veya ödeme de ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Eh, malum Merkür retro sabırlı olun. Ayrıca harcamalarınızda bol keseden gitmeyin.
Oğlak
Kariyer, kendinizi nasıl tanımladığınızla ile ilgili konular bugün önünüze gelebilir. İş değişikliği, planlama için konuşuyor olabilirsiniz. Bu konuda düşünün ama hemen eyleme geçmeyin.
Kova
Merkür retroymuş, aman iletişim aksarmış demeyin ve daha dikkatli bir şekilde bugün işinizle, çevrenizle iletişimde kalın güzel fırsatlar çıkabilir. Kaçırmamaya gayret edin.
Balık
Bugün kendinizi daha yapıcı hissedebilirsiniz. Ve fakat saatinizin saatinize uymadığı zamanlardan geçiyorsunuz ve Merkür’de bu anlamda çok yardımcı değil. Arada mola verin kendinize.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.