Günlük burç yorumları – 24 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 24 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 24 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Konuşmak için harika bir gün.
Bugün iletişim için ve aklımızı toparlayıp özellikle planlı çalışmalar gerçekleştirmek için güzel bir gün. Özellikle yarın ve sonrasında iş ve çalışma koşullarını düzenlemek adına planlar yapmanız için ideal. Hayal edin ve yapın!
KOÇ
Kendinizi artık bırakacağınız, her şeyi bir kenara bırakıp boş vereceğiniz bir gün. Ama yine de aklınız önünüzdeki hafta yapacaklarınızı planlamakla meşgul olabilir. Yapmayın, dinlenin.
BOĞA
Kendinizi ve ruh sağlığınızı gerçekten korumanız gereken bir gün. Biraz kendinizi savrulmuş hissedebilirsiniz. İçiniz ayrı, dışınız ayrı konuşabilir. Önemli kararlar vermemeye bakın bugün.
İKİZLER
Bugün sessizliği tercih etmeniz gereken bir gün.  Mümkünse planlar yapmanız için ideal ama kendinize yüklenerek “Ben zaten şanssızım” diyerek haksızlık etmeyin. Daha sakin olun.
YENGEÇ
Hayal kırıklığına açık bir gün. Özellikle sizin böyle günlerde kendinizi çok zorlamamanız önemli. Çünkü bir karar verip eyleme geçtiğiniz anda sizin için geri dönülmez bir adım atmış olabilirsiniz.
ASLAN
Sosyalleşmek için iyi bir gün ve fakat hayal kırıklıklarına da aynı zamanda açıksınız. O nedenle yapamayacağınız vaatlerde bulunmamanız gerek. İlerde sorun yaşayabilirsiniz.
BAŞAK
Eşiniz varsa veya bir sevgiliniz, bugün biraz ondan uzak durmanız gereken bir gün. Herkes ayrı telden çalıyor olabilir.  Fikir ayrılıkları tartışma boyutuna dayanabilir.
TERAZİ
Bugün yurtdışı ile ilgili konularda enteresan bir gelişme olması muhtemel, en azından yurtdışı ile iş yapan bir kurum veya kuruluşla bağlantılı bir gelişme olabilir. O da olmadı Paris turu hayal edin artık.
AKREP
Bugün kesinlikle iletişime çok daha açıksınız. Özellikle aile büyükleriyle ilgili konularda çözülecek bir mevzu varsa bugün konuşun ve bir sonuca bağlayın derim. Bu anlamda iyi bir gün.
YAY
Bugün ortaklıklar, evlilik gibi konularda kendinizi daha hareketli hissetmeniz olağan ve fakat ev ile ilgili ufak tefek aksaklıklar sizi biraz zorlayabilir. O nedenle musluğunuzu, sigortaları kontrol edin.
OĞLAK
Bugünü spora ve sağlıklı beslenmeye ayırmanız ne güzel olur. Aynada kendinize bakmanız gereken bir gün. Biraz kendinizi salmış olduğunuz gerçeğini görmelisiniz gibime geliyor.
KOVA
Aşk ve ilişkiler konusunda enteresan bir gün olabilir. O nedenle bırakın kendinizi ve yaşayın içinizden geleni. Korkularınızı bir kenara bırakın ve yüreğinizin söylediğini yapın.
BALIK
Bugün yalnız da kalmak isteyebilirsiniz, aile çevrenizle hoş bir sohbet havası da sizi cezbedebilir. O nedenle biraz oradan, biraz buradan bir gün geçirmeniz size iyi gelecek gibi duruyor.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.