Günlük burç yorumları – 23 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 23 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 23 Şubat Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

İçe dönük, fazla sessiz bir gün! 
Ay Yengeç burcunda daha buruk, içe dönük, evimizle, hayatımızdakilerle ilgili bir gün geçirmemiz mümkün.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün özellikle toprak meselesi, gayrimenkul konuları varsa çözmeniz gereken şeyler bir an önce çözün derim. Olabildiğince bugünü olumlu kararlar vererek geçirin, karamsarlık çözüm getirmeyecek.
Boğa
Sevgili Boğalar bugün sizin için “manasız bir gün geçti” diyebileceğiniz bir gün. Kafanızı toparlasanız da konsantrasyonunuzda yoksunluk söz konusu olabilir.
İkizler
Sevgili İkizler maddi konularda iyimserliği bir kenara bırakın. Bilirim cüzdanda iki elli lirayı yanyana görseniz kendinizi zengin sanırsınız. Bu konularda gerçekçi olun bugün.
Yengeç
Tamam iyimsersiniz, evet daha pozitif bakın çevrenize ama birilerinin çevrenizde dost gibi dolanırken kuyunuzu da kazabileceğini bilgisini bugün özellikle hatırınızda tutun.
Aslan
Aslanlar bugün iş güç konusun da aceleniz yoksa, müsaitseniz eğer vurun kafayı uyuyun. Zaten uzun süredir işteki patron, evdeki patron arasında yoruldunuz. Koy verin gitsin.
Başak
Bugün kendinizi sosyal yardımlaşma konularında bir sevgi pıtırcığı gibi hissedebilirsiniz. Elbette yardımlarda bulunun yapın bir şeyler. Ama önce kendinize hayrınız dokunsun. Abartmayın.
Terazi
Mini mini birler, çalışkan teraziler. Çalışın bugün! Çünkü çalışma ortamı ve kariyer alanında olumlu açılar söz konusu. Bitirilecek işleriniz varsa hadi ne duruyorsunuz? İş başına.
Akrep
Sevgili akrepler bugün hukuki konular ve uzak mesafeden halledeceğiniz işler varsa hemen gecikmeden koyulun işinize. Özellikle yurtdışı ile ilgili konular kolay gelir size bugün.
Yay
Bugün kendinizi uykulu ve hatta hemen kıyıda köşede uyumaya aday bir halde görmeniz mümkün. Bu aralar uyku düzeninize dikkat! Aynı zamanda cinsellikte de özenli olun.
Oğlak
İş veya evlilik konusu önünüze gelebilir. Bu konuyla ilgili konuşmalar, düşüncelerin aklınızı karıştırması çok doğal. Bugün çok fazla çevrenizde konuşulanları dikkate almayın derim.
Kova
Sevgili kovalar bugün sağlığınızla ilgili konularda biraz daha dikkatli olmanızda ve gerekiyorsa kendinize bu anlamda zaman ayırmanızda fayda var. Ertelemeyin sağlığınızı.
Balık
Çocuklarınız varsa çocuklarınızla, sevgiliniz varsa eğer sevgilinizle ilgili konularda bugün yanlış anlamalar ve fikir yürütmelere açık olabilirsiniz bu anlamda dikkatli olun.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.