Günlük burç yorumları – 22 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 22 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 22 Şubat Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Güç bizde artık! 
Bugün atarlı Mars, Mafya Plüton ile olumlu açıda ve zirvede. Kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Sevgili Koçlar, bugün annenizle, babanızla ilgili konularda kendinizi biraz uğraşırken bulmanız mümkün. Açıkçası haftaya angarya işlerle başlayabilirsiniz. Sabırlı olun.
Boğa
Arkadaşlık ilişkilerinde güzel sözler duyabilirsiniz veya kardeşlerinizle ilgili olumlu destek, yardımlaşma söz konusu olabilir. Bugün para konusunda ise temkinli olmakta fayda var.
İkizler
Bugün kelimenin tam anlamıyla para odaklı bir günden geçecek olabilirsiniz. Sevgili İkizler ne alıp verdiğinize azami düzeyde dikkat edin ve vaatlerde bulunmayın.
Yengeç
Bugün kendinizle ilgili bir şeyler yapmanızda fayda var. Uzun süredir gecikmiş ve yapmayı bekleyen işlerinizi ele alın. Ve kendinizi geliştirecek eylemler içinde olmanız iyi olur.
Aslan
Yer yer huzurlu, yer yer huzursuz bir gün sizi bekliyor gibi görünüyor. Bugün kendinizi hem her şeyi yapmak, hem de uzanıp koltukta mayışmak arasında kalmış hissedebilirsiniz. Bence kalkın.
Başak
Ah, Başaklar ah! Siz olmasanız şu dünya dönmez. Bugün elinizden geldiğince yoksula, muhtaca yardım elinizi uzatmanızda fayda var. Bütün bir gün gülümseyerek gezersiniz.
Terazi
Bugün hem kariyer hem de kendinizi parlatmak adına güzel ama zor bir gün. O nedenle hırslarınıza yenilip “onu da istiyorum, bunu da yaparım.” diyerek koca bir haftayı zora sokmayın.
Akrep
Sevgili akrepler, bugün eğer resmi işleriniz varsa bir gayret bütün seksiliğiniz ve karizmanızla işi halletmeye bakın. Bu konuda destek alın. Kas ağrılarına dikkat!
Yay
İlişkiler, özellikle de uzun süreli ilişkiler konusunda bugün kendinizi güçlü hissedebilirsiniz ve olumlu gelişmeler için adım atmanız çok mümkün görünmekte.
Oğlak
Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Uzun süredir yaptıramadığınız kontroller varsa artık buna dikkatinizi vermenizde fayda var.  Soğuk algınlıklarına dikkat.
Kova
İş ve çalışma koşullarınızda olumlu gelişmeler bugün olabilir. Ve her şeyden önce günlük hayatınızla ilgili olan konularda biraz daha dikkatli olursanız iyi bir gün sizi bekliyor.
Balık
Çocuk, aşk, ilişkiler konusunda bugün dikkatiniz kayabilir. Maddi konularda bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Ve bu desteği olumlu bir biçimde göreceğinizi söylemekte mümkün.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.