Günlük burç yorumları – 22 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 22 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 22 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Var olanı elde tutmak gerek
Bugün risk almamamız gereken bir gün, maddi konularda özellikle riskli işlere kalkışmaktan, bu konularda konuşup vaatlerde bulunmak için pek de uygun bir gün olmayabilir.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün enteresan bir gün, öfkenize sahip çıkmanız gereken bir gündesiniz. Durup durup damarınıza basıp sizi çileden çıkaracak olaylar ve insanlar kapınızı çalabilir. Sökün o kapıyı en iyisi.
Boğa
Bugün siz en iyisi âşık olun. Gönül kapınız açılmış sonuna kadar. Ama yapış yapış âşık olmadan son bir yapmanız gerekenleri yapın sonra aşık falan olursunuz. Tabi zamanınız kalırsa.
İkizler
Bugün biraz korkularınızla tatlı tatlı yüzleşeceğiniz bir gün gibi görünüyor. Özellikle duygusal dünyanızda “Bu böyle gelmiş, böyle gidiyor” derken bulabilirsiniz kendinizi. Karamsar olmayın.
Yengeç
Öyle ya da böyle, bugün kendinizi hoş güzel anların içine bırakmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda romantik ilişkiler, sanat gibi konular dikkatinizi çekecektir. Az yemek yiyin, midenize dikkat!
Aslan
Ay Boğa burcunda ve aşk tanrıçası ile güzel açılar içinde bir gönül meselesi içinde kendinizi bir anda bulabilirsiniz veya işyerinizi, evinizi tepeden tırnağa derleyebilirsiniz. Umarım aşk olur.
Başak
İş konularında ve özellikle para mevzularında hararetli bir gün olabilir ama asıl hararet yüreğinizde parlayabilir. Hazır aşk tanrıçası Venüs aşk evinizde ilerlerken hoş bir gönül ilişkisi neden olmasın? Olsun!
Terazi
Aşk, nefret, ihtiras, iflas, şans… bugün ne arasanız o var, gün için de o nedenle kendinizi en iyisi bırakın hayatın kollarına. Bugünü sağdan makul mantıklı geçirin bu size yeter.
Akrep
Her ne kadar ikili ilişkilerde zorlu bir hafta geçirmiş olsanız da artık hafta sonuna çok daha olumlu bir kafayla girebileceğinizi söylememiz mümkün. Bugün daha rahat bir gün olabilir.
Yay
Bugün aslında canınız aile içinde kalmak, tanımadığınız insanlardan uzak bir gün yaşamak isteyebilir. O nedenle yanınızda yakınızda olan insanlara dikkat etmenizde fayda var. Sıkıcı olmamaya gayret edin.
Oğlak
Evet bugün biraz daha rahatlamış olabilirsiniz. Ama yine de aklınızı toparlayıp ciddi güzel zaman geçirmek için sizde biraz caba sarf etmelisiniz. Olumlu bakarsanız bugüne kazançlısınız.
Kova
Eğer mümkünse bugünü tatil etmeniz ne iyi olur. Manasız işler yapmanız, biraz kendinizi eğlendirmeniz size çok iyi gelecektir. Öyle ya da böyle kendinizi açık havaya çıkarın
Balık
Sevgili balıklar, bugün sosyalleşmeniz için hiç de fena bir gün değil doğrusu. O nedenle daha kalabalık içinde, daha çok konuşmanın olduğu bir alanda olmanız size iyi gelebilir.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.