Günlük burç yorumları – 21 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 21 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 21 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Merkür artık doğru yolda.
Haftalardan geri geri giden Merkür artık doğru yolunda ilerlemeye başladı. Artık çok daha rahat hareket ederek, kontaklar kurabileceğiniz zamanlar başladı.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bu hafta sonu sevgili koçlar gezmenin, gıybetin dibine vurdunuz. Ve bugün de buna devam etme arzusundasınız. Hazır Merkür de doğru yoluna girmeye başlamışken devam, devam…
Boğa
Sevgili boğalar, tamam parayı seversiniz, kendinizden başkasına harcamakta hoşunuza gitmez, ama bugün iş konuşmak, iş buyurmak için hiç iyi bir gün değil.
İkizler
Tamam buraya kadar. Bir İkizler olarak Merkür geri gitti. Telefonun pili bitti, evde unuttum kesintileri artık sizden uzak. Hadi şimdi alın kahveyi, arayın birini ve en az 1.5 saat gıybeti hak ettiniz.
Yengeç
Sevgili yengeçler, siz sıkıcı mısınız? Bence değilsiniz ama bugün sıkıcı olma potansiyeliniz hayli fazla. Silkinin kendinize gelin ve hızla güne karışın. Otur otur nereye kadar?
Aslan
Canım Aslanlar, bugün canınız her çiçekten bir bal toplamak isteyebilir. Mavi boncuk dağıtmak isteyebilir. Kendinizi pek cazip bulabilirsiniz. Eh, hadi bakalım hayırlı pazarlar olsun.
Başak
Daha pazartesiye saatler var sevgili başaklar. Şimdiden yarını düşünüp dert sahibi olmayın. Bırakın kendinizi hayatın akışına. Devirin kendinizi kanepeye. Ya da arkadaşlarınızla buluşun.
Terazi
Ay ve aşk tanrıçası Venüs hoş bir açıda, ama yakışıklı marsla çekişmeli. Bu size tutkulu hoş bir şeylerde anlatmıyorsa artık ben ne yapayım? Giyin yün donunuzu yatın uyuyun.
Akrep
Sevgili Akrepler, bu hafta sonu size gökyüzü ilişkiler konusunda ne yapacağını şaşırdı! İyi mi desem, kötümü desem? Şaşkınım. Çok belli siz daha da çok şaşıracaksınız.
Yay
Bugün evliyseniz çoluk çocuk falan güzel bir gün geçirin. Arada gıcıklık yapacak birileri çıkabilir. Elinizin tersiyle şöyle bir patlatmak isteyebilirsiniz. Yapmayın.
Oğlak
Sevgili oğlaklar, bugün size öyle aşk, sevgili, romantizm konularından ekmek çıkmaz. En iyisi odanızı toplayın, halıları silin. Hırsınızı spordan, ev işlerinden çıkarın.
Kova
Ya, kovalar ya! Siz bu son zamanlarda aşk böceği falan mı oldunuz, ne oldunuz öyle? Koca bir Neptün para evinizin canına okurken siz ne yapıyorsunuz? Kendinize gelin.
Balık
Yine mıy mıy bir Pazar geçirmeye aday adayı yaptınız kendinizi. Bugün aileden, hısım akrabadan birileriyle bir araya gelip karartmayın içinizi. Tek başınıza bir şey yapın.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.