Günlük burç yorumları – 21 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 21 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 21 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Boğazınıza ve cüzdanınıza sahip çıkın
Ay Boğa burcunda hobidi de gırtlak, pufidi kandil cumba yatak olmayacak, oturup çalışacaksınız. Özellikle maddi konularda enteresan olanak ve fikirlerin önümüze geleceği bir gün olabilir.  Yediklerinize, içtiklerinize dikkat!
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Maddi konularda hareket almak için iyi bir gün, önünüze gelecek fırsatları kaçırmayın derim. Eğer bugün para konusunda yapmanız gerekenler varsa yapmanızda fayda var.
Boğa
Eh, bugün biraz daha toparlanmış gibi bir haliniz var. Öyle değilseniz de artık zamanı, toparlayın kendinizi! Şans gezegeni Jüpiter size yardım elini uzatacak gibi duruyor.
İkizler
Bugün psikolojiniz biraz zorlanabilir sevgili İkizler.  Kendinizi her şeyden izole etme eğiliminde olmanız çok mümkün. O nedenle dikkatiniz dağınık olabilir. Çok üstüne gitmeyin olayların.
Yengeç
Özellikle bugün kendinizi baskılanmış ve isyan etmek isteyen bir ruh yapısında hissedebilirsiniz. Kalabalık mekanlar, açık alanlarda dikkatli olmanızda fayda var kaza ve ufak tefek sakarlıklara dikkat.
Aslan
Bugün yediklerinize içtiklerinize dikkat etmeniz gereken bir gün, öğünlerinizi abartmamanız sizin için iyi olur. Ve ayrıca boğaz ve solunum yolunuza da dikkat edin. Sigarayı bırakmanın artık zamanı.
Başak
Aklınızda yurtdışı veya uzak yollarla ilgili bir hareket almak varsa bu anlamda iyi, kötü bir haber almanız mümkün veya anlamlandıramadığınız gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz.
Terazi
Bugün eğer resmi işler yazışmalar falan varsa yapmanız gereken işten kaçmayın yapın derim. Buna fatura yatırmak ve itiraz etmek gibi basit işlerde dahil.  Sevimsiz koşuşturmalar günü yani.
Akrep
Bugün özellikle uzun süreli ilişkiler veya evlilik konularında dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle bu ve buna benzer konularda karşınızdaki insan sizi çok kolay kışkırtabilir.
Yay
Sağlık konusunda dikkatli davranmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle ufak tefek kazalara dikkat etmenizde fayda var ve ayrıca iş ve iş arkadaşlarınızla gerilmemeye bakın.
Oğlak
Eğer bir yatırımınız varsa ve bu konu birazda şans faktörüne bağlıysa ciddi risk altında olduğunuz bir gün, o nedenle bugün var olanı koruyup riske girmeden hareket almanız çok daha doğru.
Kova
Özellikle bugün aile konularında hassas olabilirsiniz. Alınganlık göstermeniz çok doğal. Evet belki çok haklısınız ama yine de durumu karşınızdaki insanların çerçevesinden de görmeniz gerek.
Balık
Arkadaş, kardeş ile ilişkilere dikkat, kısa vadeli hesaplarınız, planlarınız biraz yolundan çıkabilir. Ve bu arada zehirlenmelere de dikkat edin. Eğer bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa kurallara uyun.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.