Günlük burç yorumları – 20 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 20 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 20 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Aşk konusunun etkin olduğu bir gün
Güzellik, aşk tanrıçası Venüs ile yakışıklı Mars arasındaki mücadele artık zirvede. İlişkinizi korumaya gayret edin.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün kendinizi bence sosyal ilişkilerin ve arkadaşlarınızın yörüngesinde bırakın. İkili ilişkilerde tuhaflıklar yaşamanız olası, ama siz bu durumlarda ne yapacağınızı bilirsiniz.
Boğa
Bugün para ile oynamayın. Buna alışveriş yapmakta dahil. Hemen çekin elinizi o kredi kartınızdan. Gerekli, gereksiz ne varsa alıp sonra dizinize vurup durmayın.
İkizler
Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir gün ama sizin aklınız yine de işe kayabilir. Tamam öyle olsun! Yapmanız gereken işle ilgili şeyler varsa bırakın sevdiklerinizi bir köşede. Onlar alışık size
Yengeç
Sevgili yengeçler bugün köy yansın siz saçınızı falan tarayın. Bol bol dinlenin diyeceğim ama çevreniz sizi bugün rahat bırakmayabilir. O nedenle en iyisi koy verin kendinizi.
Aslan
Bugün kendinizi sosyal hissedebilirsiniz. O nedenle insanlarla bir arada olmanız hoş olabilir ama dişe dokunur bir şeyler yapmanız için mesela bir iki saatinizi muhtaçlara ayırın. Bu size iyi gelecek.
Başak
Tatil günüde olsa işle ilgili bir şeyler bugün önünüze gelebilir. Canınızı sıkabilir, gerilebilirsiniz. O nedenle olabildiğince kendinizi rahat bırakmaya bakın.
Terazi
Bugün size aşk var. Yeni birileriyle tanışın, hoş gerilimler yaşayın. İkili ilişkilerde hareketli bir gün olabilir, neden olmasın? Bırakın kendinizi. Biraz soluk aldırın kendinize.
Akrep
Sevgili akrepler, bugün sizin gününüz. Aşk, entrika, dedikodu, gerilim, tutku, hepsi sizin sinemada… Sevgiliniz varsa dikkatli olun tartışabilir, yakınlaşabilirsiniz. Çapkınlık yapmayın.
Yay
Sevgili teraziler, bugün orta noktayı bulayım, dur ben şu ilişkimi bir toparlayayım falan demeyin. Kaş yapayım derken göz çıkabilir. Ama olursa da güzel olur.
Oğlak
Bugün ilişkiniz konusunda sakin olmanız gereken bir gün her konuya hemen atlayarak eylem içine girmeyin derim. Öncesinde iyice düşünüp taşındıktan sonra hareket alın.
Kova
Bugün aşk için güzel bir gün. Bırakın kendinizi iyi veya kötü duygularınızın kollarına. Boş verin “üzer miyim, üzülür müyüm?” diye düşünmenin zamanı değil. Yaşayın.
Balık
Kendinizi sorgulamaktan vazgeçin, zaten her şey olacağına varıyor. Keşke demenin hiç de günü değil. O nedenle kendinizi sorgulamak yerine biraz durumu yaşayın.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.