Günlük burç yorumları – 19 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 19 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 19 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Ay bütün gün boşlukta 
Bugün önemli işlere el atmamanızda fayda var. Mümkünse sağınızı solunuzu toparlayın. Gelecek planları yapın. Yüzünüze, gözünüze bakım yapın. Yapın işte bir şeyler.  
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Maddi konularda yeni bir şeylere girişmenin hiç zamanı değil. Para meselesi sizi bugün hayli sinirlendirebilir. Kendinizi bu konularda bırakın derim.
Boğa
Konu siz değilsiniz. Bugün alınganlığınızı bir kenara bırakın ve yapmanız gerekenleri yapın derim. Özellikle yönetici veya birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkinize dikkat edin.
İkizler
Ah, İkizler ah! Bugün canınız her şeyi bırakıp gitmek isteyebilir. Acaba bugün “Ütüyü fişte unutmuşum” diyerek kaçıp, haftanın son günü bir kaçamak mı yapsanız.
Yengeç
Sevgili yengeçler bugün mümkünse kendinizi kalabalıkların arasına karıştırın ve tanıdığınız tanımadığınız herkesle lak lak yapın derim. Hem belli mi olur hoş biriyle karşılaşabilirsiniz.
Aslan
Aman da canım Aslanlar, bugün sizi pek bir dediğim dedik görüyorum. Bence siz bir şey demeyin, sağa sola abuk sabuk laflar etmeden gününüzü geçirin. İletişime dikkat!
Başak
Sevgili başaklar, yok bugün kariyer için öyle büyük büyük adımlar atılacak gün değil. Plan yapın, hayal kurun ama kolları sıvayıp da bir şeylere kalkışmayın derim.
Terazi
Bugün okuyabilirsiniz, kendinizi geliştirmek adına birçok şey yapabilirsiniz. Ama yeni bir başlangıç için çok da uygun bir zaman değil. Bugün dinlenmeye bakın.
Akrep
İlişkileriniz konusunda, özellikle eşiniz veya uzun süreli ilişkiler konusunda sabrınız sınanabilir. Bu konuda kesinlikle önünüze doğru bakmalısınız. Bu konulara hiç girmeyin derim.
Yay
Sevgili yaylar, öteden beri gelen yapmanız gereken ne kadar angarya iş varsa bugün yapmanızda artık fayda var. Hazır Ay boşluktayken bu tip işlere verin kendinizi.
Oğlak
Sevgilinizle, çocuklarınızla, hoş zamanlar geçirme zamanı değil. Bugün ne yapsanız yaranamazsanız gibi duruyor. O nedenle bugün daha ölçülü daha dikkatli olmanızda fayda var.
Kova
Bugün mümkünse annenize, babanıza, ailenize çok elleşmeyin. Bir arada olmanız gerekiyorsa da, ciddi önemli konulara girmemenizde fayda var. Kenardan kenardan bir gün geçirin.
Balık
Canım Balıklar, bugün arkadaş çevrenizden hoş biriyle tanışma olasılığınız var. Kendinizi birinin yörüngesine oturtabilir. “ben yoldan gönüllü çıktım.” Diyebilirsiniz. Yaşayın!Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.