Günlük burç yorumları – 19 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 19 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 19 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Daha özgür olmak istiyoruz
Bugün kendimizi daha özgür, çok daha hoyrat bir noktada görmek isteyeceğimiz bir günden geçiyoruz. O nedenle çevremizde muhatap olduğumuz kişilerinde aynı duygular içinde olduğunu unutmamamız gerekiyor.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün kendinize haksızlık etmemeniz gereken bir gündesiniz. Tamam durum ve koşullar biraz karışık ve hatta tuhaflaşmış olabilir, ama ne olursa olsun bir şekilde gülümseyin.  Hep söylerim gülümsemek koçlara yakışıyor.
Boğa
Aslında canınız şöyle bir ıssız adaya ve hatta yanınıza üç şey bile almadan gidesiniz var gibi. Kendinizi bugün zorlamayın, çok moda söz olan “akışa bırak” tanımı bugün sizin için.
İkizler
Kendinizi bugün sosyal konularda hareketli ve fakat bir o kadarda gergin hissetmeniz olası, o nedenle bugün yeni tanışacağınız veya içinde olduğunuz grup çalışmalarında dikkatli olun.
Yengeç
Eş, uzun süreli ilişki, ortaklıklar gibi konularla ilgili olarak haberler almanız olası. Kendinizi bugün “Ben ilerde ne yapacağım?” diye düşünürken bulabilirsiniz. Olumlu düşünün.
Aslan
Kendinizi bugün daha hareketli ve atak hissedebilirsiniz. Özellikle kazalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Bugün aynı zamanda sözlerinize özen gösterin, iletişim kazalarına da dikkat!
Başak
Halledilmesi gereken miras, devlet dairesi konuları gibi biraz can sıkıcı konular varsa bunların içinde kendinizi bulabilir veya bu konuda haberler alabilirsiniz. Bilen birilerinden yardım almanız iyi olur.
Terazi
Bugün de duygusal gerginliklere açık bir halde olmanız olası. Aman dikkat! Kaş yapayım derken ilişkimi kurtarayım diye ortalıkta ilişki bırakmayabilirsiniz. Uzak kalın bu konulara bu aralar.
Akrep
Bugün koşturmanın tam göbeğinde yer alabilirsiniz. Bu süreçte kesinlikle sağlığınızı ihmal etmeyin “Bana bir şey olmaz” diyerek cengaverlik yapıp maskesiz falan ortalarda dolanmayın.
Yay
Çocuğunuz varsa, sevgiliniz varsa bugün aklınız oralara kayıp durabilir. Ve aynı zamanda maddi konularda abuk sabuk gelişmelere de maruz kalma riskine sahipsiniz. Aman dikkat!
Oğlak
Bugün konunuz ev meselelerine, tapu taşınma, yer değiştirme gibi konulara gelip dayanırsa sakın şaşırmayın. Bu konuda bir karar vermek durumundaysanız acele etmeyin.
Kova
Yakın çevrenizle iletişimdeyken bugün olabildiğince karşınızdakini anlamaya çalışın önce. O konuşurken siz dinleyin ne cevap vereceğinizi düşünmeyin. İletişim kazalarına dikkat.
Balık
Bugün kendinizi sıkı bir sorgudan geçirmeniz söz konusu olabilir. Psikolojinizi kendi ellerinizle yıkmayın lütfen. Daha yapıcı ve moral veren bir yerden kendinizi destekleyin. Olumsuzlukların nedeni siz değilsiniz.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.