Günlük burç yorumları – 18 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 18 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 18 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Güneş bugün artık Balık burcunda.
Ve Güneş Balık’ın dalgalarına bıraktı kendini. Balık burcunda ben’den çok sen önem kazanırsın. Herkes daha bir tatlı empatik olacak!
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün maddi konularda tuhaflıklar yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerek. Özellikle banka, kredi kartı konularında uyanık olun.
Boğa
Sevgili boğalar, bir süredir her şey üstünüze üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz ama bu durum bugün biraz daha sizi bunaltabilir. O nedenle aman sakin!
İkizler
Bugün kendinizi biraz halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz. Özellikle bazı formaliteler ve yapılması gerekenlerden sıkılmış olmanızda çok anlaşılır. Biraz ara verin.
Yengeç
Kendinizi kalabalık içinde yalnız hissedebilir, bütünüyle ortamdan soyutlanabilirsiniz. O nedenle biraz sabırlı olup çok da olaylara müdahil olmadan günü geçirin derim.
Aslan
Sevgili aslanlar bugün yaşananları algınız büyüterek size gösterebilir. O nedenle gerçekçi bakmaya çalışın ve size anlatılanların gerçek yüzünü görün derim.
Başak
Geleceğe yönelik kararlarda kafa karışıklığı ve gerilim söz konusu olabilir. O nedenle olabildiğince bugün kendinizi yeni bir şeylerin içine atmamaya çalışın, bekleyin.
Terazi
Hukuki anlaşmazlıklar içindeyseniz ve yazışmak gibi bir durum varsa birilerinden akıl alarak işinizi götürmenizde fayda var. Özellikle avukatınız ile ilgiliyse konular mutlaka danışın.
Akrep
Bugün ilişkiler konusunda kesinlikle ölçülü davranmanızı tavsiye ediyorum. Bu anlamda zaten zor bir hafta geçirdiniz. Özellikle bu aralar konuşmalarınızda özenli olun.
Yay
Günlük yapmanız gerekenlerde bugün bazı aksilikler çıkabilir. O nedenle olabildiğince sakin olun. Hani derler ya “büyüklük sende kalsın.” İşte o gün bugün.
Oğlak
Sevgili oğlaklar, bugün her şeyi yapın ama çocuklarla ve aşkla, meşkle ilgili konulara pek girmeyin. Zaten doğuştan gerginsiniz. Gerilim hattında kalırsınız. Hiç gerek yok.
Kova
Bugün özellikle aile içi meselelerde kabak sizin kafanıza patlayabilir. O nedenle olabildiğince dik durun ve üstünüze vazife olmayan konulara karışmayın derim.
Balık
Sevgili balıklar, arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle, komşunuzla yani yakın çevredeki insanlarla olan ilişkinize bugün özen gösterin. Yanlış anlaşılmalara müsait bir gün.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.