Günlük burç yorumları – 18 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 18 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 18 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Keman teli gibi gerilebiliriz
Günün en önemli teması; Ayaklarımızın üzerinde yeterince sağlam durabiliyor muyuz? Bu anlamda hayatımızı sorgulayabiliriz. Gerilimli ama fırsatlara açık bir gün yaşamamız olası.
 (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün her ne kadar hareketli bir güne merhaba diyor olsanız da yine de kendinize arada bir nefes payı bırakın. Sıkıntılar, dertler, koşturmalar bir yere kadar. Aman boş verin, her şey olacağına varıyor zaten.
Boğa
Kendinizi bugün mücadeleye hazır bir ateş parçası gibi hissediyor olabilirsiniz. Özellikle kariyer, iş, patronlar vb. konularda kim tutar sizi demeyi isterdim ama siz yine de konuşmalarınıza dikkat edin.
İkizler
Bugün güne pek bir hareketli enerjik başlayabilirsiniz. O nedenle çevrenizden öğlene kadar uzak durmanızda fayda var. Milletin afyonu patlamadan sizin cır cır konuşmanızı çekemeyebilirler. Mottonuz “Az laf, çok iş”
Yengeç
Çalışma, kariyer ve özellikle resmi konularda hareket almak isteyebilirsiniz. Bu anlamda talepkâr olmanız söz konusu. O nedenle bu tip konularda özenli, dikkatli olmanızda fayda var.
Aslan
Yurtdışı veya akademik konularda enteresan gelişimeler olabilir. Bugün daha kararlı ve inatçı bir şekilde işinize sarılabilirsiniz. Özellikle ortaklık ve ilişkiler konusu önünüze gelebilir.
Başak
Uykunuza ve rüyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Tam olarak dinlendiğinizden emin olmalısınız o nedenle halsizlik ve akıl dağınıklığı sizi gün içinde yorabilir. Bu konularda özenli olun.
Terazi
Bugün özellikle aile, eş, mahkemeler, açık düşmanlar hakkında sert bir gün yaşamanız söz konusu olabilir. O nedenle olabildiğince sakin olmanızda fayda var.  Hayal kırıklığına açıksınız.
Akrep
Ah, akrepler ah! Herkes iş başı yaptı yeni bir hafta başı krizi yaşarken sizin aklınız aşk meşk mevzularında galiba. Oysa bugün biraz gerilimli bir gün o nedenle dikkatinizi toplamanızda fayda var.
Yay
Haftanın ilk gününde sizi biraz ana, baba mevzularında hararetli bir biçimde hareket alırken görmemiz mümkün o nedenle ses tonunuza ve ne konuştuğunuza dikkat edin.
Oğlak
Sevgili oğlaklar özellikle bugün iletişim konularında kafanız karışabilir. Mail atarken, birilerine özellikle bir şeyler yazıp gönderirken ve konuşurken dikkatli olun derim.
Kova
Bugün para konularının içine düşmüş olabilirsiniz. Ne aldım ne verdim? Konuları sizi biraz sıkabilir. O nedenle olabildiğince sakin olun ve kriz yönetmeyi kendinize bir kere daha öğretin.
Balık
 Maddi konularda hoş bir gün gibi duruyor. Önünüze gelen fırsatları görüp değerlendirirseniz sizin için ne kadar iyi olur! Özellikle para almanız gereken bir durum söz konusuysa konuşun.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.