Günlük burç yorumları – 16 Şubat 2021Günlük burç yorumları - 16 Şubat 2021

Astrolog Murat İpek’ten 16 Şubat 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Heyecanınıza yenilmemeniz gerekir
Ay Koç burcunda yoluna devam ediyor. Ve aynı zamanda Plüton denilen nalet kabadayıyla kavga halinde. Sinirlenmeyin, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Sevgili koçlar bugün para konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle ani para hareketleri canınızı sıkabilir. O nedenle biraz daha bu konuda dikkatli olun.
Boğa
Kendinizi yoğunluk içinde, daha doğrusu hemen hemen her konuda baskılanmış hissedebilirsiniz. O nedenle bugün ara ara kendinizi dinlendirin, mola verin.
İkizler
Sevgili İkizler bugün kendinizi hem çok sosyal hem de bir o kadar kendi dünyanızda kalmak isterken bulabilirsiniz. O nedenle bugün yapmanız gerekeni yapın yeterli.
Yengeç
Bugün idari, yönetim, patron, iş verenlerle takışmamanızı tavsiye edeceğim. Eğer siz bu pozisyonda iseniz yanınızda olanlara hemen yükselmeyin.
Aslan
Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi provoke etmemeye dikkat edin zaten sinirlenmeye açık bir gün, bir de siz bu koşulları çekilmez hale getirecek davranışlarda bulunmayın.
Başak
Sevgili Başaklar özellikle bu aralar devlet daireleri, miras konuları veya sigorta işleri başınıza iş açabilir. Bu tip resmi konularda daha dikkatli olun derim.
Terazi
Ortaklık, evlilik veya mahkeme konularınız varsa sinirlenmeden, usul usul çözüme kavuşturmaya çalışın. Her şey olacağına varıyor. Sadece dingin olun yeter.
Akrep
Bugün gökyüzü birbirine sataşmakla meşgul. O nedenle özellikle aileniz ile eşiniz arasında kalabilirsiniz. Veya ortağınızla abuk sabuk sürtüşmeler olabilir. Dikkat!
Yay
Sevgili yaylar bugün aşk, meşk konularında talihiniz dönebilir. Güzel gelişmeler olabilir. Ama sağlığınıza ve çalışma koşullarınıza dikkat edin. Durduk yere sinirlenmeyin.
Oğlak
Hani haftalık yorumlarda özellikle özel ilişkilere dikkat diye yazmıştım ya, işte bu konu sizde bugün oldukça geçerli. Tamam hoşsunuz, tatlısınız ama akılcı olmayı bir kenara bırakmayın
Kova
Ya, Kovalar ya! Herkes gider Mersin’e siz neden hep tersine tersine? Bugün bütün burçlara aşk, meşk aman dikkat derken siz arkadaşlarınızla muhabbettesiniz. Açın kendinizi.
Balık
Bugün sevgili balıklar kendinizi biraz daha para konusuna odaklamanız sizin için iyi olabilir. Ama özellikle riskli para işleri içine girecekseniz iki kere dikkat.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.