Günlük burç yorumları – 15 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 15 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 15 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Satürn Kova burcunda öfkeli.
Satürn Kova burcuna geçtiğinden beri Uranüs ve Mars ile hayli sert bir açıda ve bugüne imzasını atabilir.
KOÇ
Sıkın dişinizi bakın hafta bitti bile, son hazırlıklarınızı yapın ve eğer mümkünse sağı solu eliniz değmişken toparlayın. Ama yine de bugün kendinizi çok yormamaya bakın, olur mu?
BOĞA
Hesabınızı bir kontrol edin, belki borç verip unuttuğunuz biri para falan yatırmıştır. Gerçi siz borç verir misiniz başka mesele, verseniz de unutur musunuz o ise bambaşka bir mesele.
İKİZLER
Bugün kendinizi iş, kariyer, eğitim gibi konulara odaklamanız sizin için hoş olabilir. Ama öncelikle bu konularda kendinizi doğru anlatmaya bakın. Abartmadan, olduğu gibi.
YENGEÇ
Kariyer, iş gibi konularda özellikle psikolojinizi derleyip toparlamanın artık zamanı geldi.  Varsa çözülmesi gereken konular bu anlamda el atın ve ilerleyin. Bakın, olmadık insanlar neler başarıyor.
ASLAN
Bugün sizinle ilgili enteresan hoş konuşmalar olabilir, özellikle uzun süreli birliktelikler konusunda. Size destek olmak isteyen insanlara biraz güvenmenin artık zamanı.
BAŞAK
Bugün tam bir işe elinizi attığınızda birleri gelip sizi manalı manasız oyalayabilir. “Eh yetti, bir rahat bırakın beni be!” demeniz muhtemel. Angarya yıkmadıkları sürece sorun yok.
TERAZİ
Havada bir aşk kokusu var. Bugün kendinizi aşık, havalarda falan hissedebilirsiniz. Manasız konuların keyfinizi kaçırmasına asla müsaade etmeyin. Bu aşk havasında değilseniz de girin o havaya.
AKREP
Kaç gündür olur olmadık konular çözülmesi için kapınızı çaldı durdu. Artık biraz daha çevrenizdekilere zaman ayırmanın zamanı geldi. Bilgisayarınızı kapamadan bugün, ödeme konularını çözün.
YAY
Bugün mail’lerinize, bakarken özenli olun. Kariyer para gibi konularda hoş gelişmeler olabilir. Dikkatli olduğunuz sürece bu konuların üstüne gitmenizde hiçbir sakınca yok.
OĞLAK
Maddi konuların tam içinde olduğunuz bir gün olabilir. Doğru manevralarla kendinizi toparlayıp güzel bağlantılar kurmanız söz konusu olabilir. O nedenle kendinizi bugün bu konulara verin derim.
KOVA
Bugün kendinizi biraz ‘küçük dünyaları ben yarattım’ havalarında hissedebilirsiniz. Hissetmeyin, çünkü para ve ebeveynler konusunda o havalar sönebilir. Akılla hareket edin, duygularınız yanıltabilir.
BALIK
Bugün ne oldu sizlere böyle canım balıklarım? Pek bir buzhaneden çıkmış gibi bakıyorsunuz. Siz en iyisi bir başınıza çalışın veya “Lumbagom kudurdu” gibi anlamlı bir bahane uydurup iş yerinize kaçın oradan.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.