Günlük burç yorumları – 14 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 14 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 14 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Jüpiter özgürlüğe yürüyor.
Satürn’den hızla uzaklaşan şans talih gezegeni Jüpiter bugün bizlere yaralı şifacı olarak adlandırdığımız asteroid Şiron ile gülümsüyor olacak.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Ay artık geveze Merkür ve şans şişkosu Jüpiter ile dip dibe. Yeni tanışmalar, lak lak için ideal olabilir. Mesela internette yeni tanışmalar neden olmasın? Tanışın, konuşun, mutlu edin kendinizi.
BOĞA
İnsanlar çevrenizde bağırış çağırış bir halde dolanabilirler. Konunun ucu size değmiyorsa kulaklığı kulağınıza takıp “A, ne oldu hayret!” diyebilirsiniz. Konu sizinle alakalıysa sizde bahane çok, yapın işte bir şeyler!
İKİZLER
Aman da aman, benim tatlı ikizlerimin her şeyi bırakıp bir gidesi mi gelmiş? Oturun oturduğunuz yerde ve işinize gücünüze bakın. İşin gerçeği okuduğunuz satırları yazanda İkizler, çok sıkıldık çok. Ama geçecek.
YENGEÇ
Bugün özellikle kendinizi hem tazelenmiş hem de pek bir yaşlanmış hissetmeniz olası. Sarılın sevgilinize, eğer yoksa, o sıcak yatağınızda resmi gazete okuyun. Hukuki konularda ihtiyacınız olacak bugünlerde.
ASLAN
Durun hemen boşanmaya, sevgilinizden ayrılmaya kalkmayın. Ortağı da mahkemeye vermeyin. Sakin… Sakin… Ah, aslanlar ah! Sizin de hiç ayarınız yok ki! Bugün mesafeli, buz gibi durun işte.
BAŞAK
Başaklar siz az değilsiniz ha! Bu günlerde bir yandan koşturma içinde har har dolanırken diğer yandan aşk meşk… Var bir şeyler sizde ama hiç çaktırmıyorsunuz. Doğru söyleyin var mı güzel haberler?
TERAZİ
Sizin iyicil Venüs abla bugün her ne kadar Mars ve çatlak Uranüs’e çapkın göz kırpsa da biraz asabi. Siz hiç takılmayın bu kadına, bugün varsa sevgiliniz, yoksa çocuğunuzla ilgilenin, puzzle falan yapın.
AKREP
Hayırdır akrepler? Çözülememiş tapu meselesi mi var, arsa işi mi çıktı? Yoksa evi su mu bastı? Olmadı kaynana, kayınpeder mi arıza çıkarıyor? Siz şükür çözersiniz de… Eh, yetti ama…
YAY
Arkadaş, eş dostla muhabbet olsun, olsun da gerginlik olup bu muhabbet tartışmaya dönmesin. Para konusunda ani, enteresan gelişmeler söz konusu olabilir. Bir bakının sağa sola.
OĞLAK
Evet, Satürn denilen o sıfırcı başöğretmeni başınızdan Kovalara attınız ama Kova burcu sizin para eviniz. Bugün maddi konularda cinlerin tepenize toplanmasına müsaade etmeyin.
KOVA
Kendinize zaman ayırabilirseniz ne iyi olur. Bugün biraz konuları abartıp büyütmek, olayların içinden çıkılmazmış gibi görmeniz mümkün. O nedenle konuşun, ne olursa olsun konuşun bugün.
BALIK
Çok belli, siz bugün iptalsiniz. Keşke fabrika ayarlarına dönebileceğiniz bir düğmeniz olsa da bası verseniz ona. Yapmanız gereken ne varsa sallayın gitsin diyeceğim o da olmayacak.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.