Günlük burç yorumları – 13 Ocak 2021Günlük burç yorumları - 13 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 13 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Yeniay fazlasıyla tutkulu.
Ve işte yeni bir Ay’ın içinde uyandık. Biraz tutkulu, biraz cesur olacağımız bir gün. Ama ne olursa olsun atılacak adımlarda temkinli olmak lazım.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Yok öyle hemen karaları bağlamak, biliyorum bugün “uğraş uğraş nereye kadar?” dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi hemen bulunduğunuz yerde doğrulun ve kendinizi kumsalda düşünün, belki bir işe yarar.
BOĞA
Pek bir manasız bir gün içinde kendinizi sallanır bir halde bulunmanız muhtemel. Eh, yapılacak bir şey yok. Ama merak etmeyin bu kadar koşturmanın da meyvesini yiyeceksiniz.
İKİZLER
Canım İkizler, bugün çalışmak için iyi bir gün özellikle koca koca şirketlerle, resmi bir yerlerle ilgili bir işiniz gücünüz varsa girişin yapın olsun bitsin. Ama yeni bir şeye kalkışıyorsanız şu an pek de iyi olmaz başlamanız.
YENGEÇ
Bugün özellikle ortak, birlikte yapacağınız bir iş varsa yapın ama iş, para konularında ise dikkatli olun. Ve tabii uykunuza, seks hayatınıza da -kaldıysa tabii- özen gösterin.
ASLAN
Bugün pek bir farklı farklı fikirlerle uyanmanız mümkün. Ama Amerika’yı tekrar keşfetmediğinizden emin, gerçekten orijinal bir şeyse paylaşın çevrenizle bunu. Asabi bir gün olabilir sizin için, dikkat!
BAŞAK
Tamam yeni bir şeylere başlamak için iyi ama gergin bir gün. Kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Çözümsüz konularda kendinizi paralamayın. Sağlığınıza özen gösterin.
TERAZİ
Duygusal anlamda şiddete maruz kalmamak için kendinizi izole edebilmelisiniz. İyi mi kötü mü olduğunu anlayamadığınız bir gün sizi bekliyor. Keşke bir bahçede çekirdek çitleseniz.
AKREP
Size hizmet veren, hizmet alan kişilere ve arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat edin. Hele çevrenizden birileri profesyonel hayatınızın içindeyse iki kere dikkat! Aile ilişkilerinize özen göstermenizde fayda var.
YAY
Yeni başlangıçlar için artık bugünden hareketlenebilirsiniz. Özellikle para ve aile ile ilgili ise bu başlangıç, “Yaptım, oldu bitti” demeyin. Aceleye getirmeyin. Kaş yaparken göz çıkmasın.
OĞLAK
Çoluk çocuk masrafları, sevgiliye aldığınız hediyeler, faturalar, ödemeler… Hepsi bugün başınıza yıkılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu konuda bir sıkıntı varsa mutlaka çözümde vardır. Biraz sabır.
KOVA
Bakıyorum da Satürn denilen amca kolları sıvamış sizin hayatınızda. Eh olacak o kadar. İç sesinize kulak verdiğiniz, “Bir dakika ne oluyor yahu?” dediğiniz bir gün olacak gibi.
BALIK
Bugün kafanız karışık “Sahi neye sinirlenmiştim ya?” dediğiniz bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Olabildiğince kafanızı toplamaya ve iç huzuru bulmaya çalışın. Cır cır konuşan ikizlerden uzak kalın.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.